Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Meg akarom akadály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Meg akarom akadályozni hogy ez előforduljon!

Figyelt kérdés
A barátom 26 éves nagyon jóképű pasi, emellett nagyon rendes, intelligens szóval ritka kincs az biztos. Bevallom picit féltékeny vagyok, de nem szoktam kimutatni ezt. Nem vagyok betegesen féltékeny nem hívkálom óránként elmehet bulizni nélkülem is bár ez ritkán fordul elő de megbízom benne. Viszont most előállt egy olyan szituáció hogy angolból szinten akarja tartani magát (van már nyelvvizsgája) és magántanárhoz szeretne járni. Annyit tudok hogy valami fiatal csaj. Megöl a féltékenység. Hogy adjam tudtára hogyha már magántanár akkor jobb lenne valami pasi 40-50 körüli. Én nehezen viselném ha egy fiatal csinos csaj lakására járna magánórákra. Ti mit gondoltok?
2016. márc. 10. 22:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%

Mit gondolok?


Hogy a pasid, a beteges féltékenykedésed miatt előbb -utóbb le lép. Mert megfullad a kapcsolatban.

2016. márc. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
15%

Attól, hogy fiatal még nem biztos, hogy csinos is...

Amúgy meg ha meg le akar cserélni akkor úgyis le fog. Én is ilyen pali vok mint a tied vissza is élek ezzel, erre nem vok túl büszke, de addig kell élni amíg fiatal az ember.

2016. márc. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De csinos mert megnéztem. Láttam fotókon.
2016. márc. 10. 22:29
 4/22 anonim ***** válasza:

Csodálatos, nyomozol is utána, szerencsétlen pasi, jó hogy máshoz menekül.


De ha ezt megakadályozod, rájön hogy a széltől is óvni akarod, akkor tuti hogy azért is megpattan a csajhoz, és akkor már nem hibáztathatod őt!

2016. márc. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
46%
Megdu-ja 1x2x... Nem fog elkopni...Edződik :)
2016. márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Látom komolytalanok vagytok. Bár nem vártam sokat ettől az oldaltól csak reméltem hátha van aki az én álláspontomat is megérti. Nem vagyok féltékeny típus az nem nálam kezdődik. Soha nem ellenőrizgettem, nem nézek bele a telefonjába, nem hívogatom, nem kérem számon, nem rendezek jelenetet ha nélkülem megy bulizni volt már hogy a csajokat hazafuvarozta buli után. Olyan is volt hogy vidékről nála aludt egy csaj. Soha semmilyen jelenetet nem rendeztem. Úgyhogy jó lenne valamilyen normális válasz is mert egy egészséges szintű féltékenység szerintem jogos hogy van bennem.
2016. márc. 10. 23:05
 7/22 anonim ***** válasza:

A baratnom pont ilyen szituban van. A pasi jarni fog hozza nyelv orara. Nagyon kedveli a pasit, de elhanyja magat, ha a pasi kezdemenyezne valamit. A pasi magas, izmos es azt gondolja, h jokepu, bar szerintunk nem. A pasin meg latjuk, h a baratnoje miatt biztos nem nyomul a bnomre. De tudjuk, h a baratnoje nagyon feltekeny.

A bnom minden pasira ahitattal nez, de igazabol nem tetszenek neki a legtobben.


Szoval ne legyel feltekeny. Vagy ne mutasd ki es ne mondd , h mashoz jarjon.

N

2016. márc. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Én is kicsit féltékeny típus vagyok. Én szoktam szólni páromnak ha valami zavar és megérti.

L

2016. márc. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Ypszilon1980 ***** válasza:
48%
Azért egy kicsit olyan vicces ez, mert nyílván nem azért megy oda, mert tetszik neki a nő. Sajnos ezt el kell viselned, de akár meg is mondhatod neki, hogy ez zavar téged, ha intelligens, akkor megérti. Az viszont biztos, hogy ha egyre többször lesz ilyen féltékenységi gondolatod felé, akkor meg fogja unni. Nekem is volt ilyen barátnőm, már a kolléganőm sem mosolyoghatott rám, beszélni meg pláne nem, mindennek van határa szerintem. Másrészt meg ez azt sugallja nekem, hogy nem bízol meg benne.
2016. márc. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, ha már van nyelvvizsgája, akkor miért egy magyar anyanyelvű tanárhoz akar menni, ahelyett, hogy a neten fellelhető rengeteg anyanyelvi videóból, angol nyelvű filmekből, könyvekből választana.
2016. márc. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!