Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez a lány hazudik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a lány hazudik, és hülyít engem?

Figyelt kérdés
Az történt hogy múlt hét péntekre meg volt beszélve egy találkozó randi miatt egy lánnyal, de le kellett mondani mondván hogy egy barátnőjéhez megy segíteni a hétvégére. Meg lett beszélve hogy nem vagyunk együtt, pasizhat nem zavar amíg elmondja nekem, mert úgy is még csak ismerkedünk. De hogy ő nem találkozik pasival, csak egyszer találkozott még múlt héten egy haverjával. Most 1 napja nézegettem pár ismerősének az adatlapját, mert szóba jött a neve, és találtam péntek estéről 3 kép bejegyzést 1-1 órás időeltolódással feltöltve amin egy sráccal van, és a hely is be volt rajta jelölve. Na most elvileg azt tudom hogy találkozott egy sráccal azon a helyen ahol be van jelölve még múlt hét elején, de ezt csak vasárnap este mondta nekem. De azt nem értem, akkor hogy van az hogy több nappal később tölti fel a srác a képeket? Egész hétvégére lerázott a csaj, és hiába kérdezgetem hátulról hol is volt, azt mondja a barátnőjénél, és a srácról meg annyit mond hogy vele a hét elején találkozott, de nem tud arról hogy én megtaláltam a képeket. Szerintetek valami véletlen folyamán lehet az hogy pár nappal később a srác 1 órás időközökkel, helyet bejelölve felölti a képeket, vagy pedig vele volt akkor hétvégén, velem meg nem akart találkozni. Egyébként a lánnyal még nem volt köztünk semmi, szóval nem zavarna ha más pasival van amíg, mi nem vagyunk együtt, de akkor miért hazudna?
2016. márc. 10. 23:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát van pár ilyen nő aki unalomból hülyít pasikat. Bár nem tudom megérteni miért kell játszani más érzéseivel.
2016. márc. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy pasizhat mert csak ismerkedünk?Ne mondd már,hogy ez téged tényleg nem zavar.
2016. márc. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémádat. Miért gond az, hogy a srác nem szaladt azonnal feltölteni a képeket, hanem több napot várt?
2016. márc. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%

Látszik, h tapasztalatlan vagy.


"le kellett mondani mondván hogy egy barátnőjéhez" Amikor ez történik vagy hasonló akkor bukta van. Amikor lemondanak egy randin a bringák akkor az konkrétan annak a jele hogy kukázva vagy. Ahogy látod még hazudozik is.


Velem nem szokott ilyen történni mondjuk de jó pár nőn túl vagyok szal van némi tapasztalatom a viselkedésükkel kapcsolatban. Én ilyen szituban többször voltam csak én voltam a srác a képen és be is varrtam a kiscicát.

2016. márc. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De összegezve: nekem azt mondta hogy hétvégén egy barátnőjénél van, és vasárnap beszélgettünk és akkor mondta hogy múlt hét elején találkozott csak, egy pasival és a helyet is megmondta nekem, meg hogy van róla kép is meg bejegyzés. Csak azt nem értem miért péntek esti a bejegyzés dátuma, ráadásul 3 képen is, és 1 órás időközzel, tehát nem is az hogy egyszerre feltölti őket, és pont péntek estére, és nem a hét elején amikor elvileg találkoztak? Hiába kérdeznék rá az lenne hogy ő elmondta nekem, a srác meg valószínű pár nappal később töltötte fel a képet. Ha meg nekiállnék kötözködni, akkor meg úgy jönne le így az elején hogy féltékeny meg számon kérő típus vagyok. Amikor engem csak az zavar hogy akkor mondja meg, igen nem akartam veled találkozni hétvégén, és egy pasival voltam inkább.
2016. márc. 11. 00:07
 6/11 A kérdező kommentje:
De most vasárnap meg hétfőn velem lesz 2 napot, és azt mondja hogy velem akar összejönni, akkor nem értem : :/
2016. márc. 11. 00:08
 7/11 anonim ***** válasza:

6 Mielőtt lemondta a randid azelőtt is azt hitted, hogy veled lesz együtt... xd

Legjobb esélyed is kb az a lehetőség hogy megnézi melyik pasas mit nyújt neki. Szórakozik veletek, nemtom hányan vagytok a kis játékában de így tippre vagytok egy páran.


Mind1 amúgy ne hidd el, szenvedj inkább. Próbál segíteni az ember de minek ?

2016. márc. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"hogy van az hogy több nappal később tölti fel a srác a képeket?"


Talán nincs köldökzsinórral a faszbukhoz csatlakozva.

Ez most valóban "felnőttpárkapcsolatok" kategória? :)

2016. márc. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt a srácot évek óta ismeri, és azt mondja csak egy haverja, meg nem vonzódik hozzá. Szóval nem az van hogy, hogy több palival randizgat, max csak pár régi ismerőssel összefekszik.
2016. márc. 11. 00:22
 10/11 PearlDiver ***** válasza:
Kérdező, azt gondold meg: megmozdít benned ez a lány komolyan valamit? Úgy értem, a kétségeken kívül. Mert ha nem, akkor felesleges időt pazarolni rá...
2016. márc. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!