Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti kiakadnátok a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti kiakadnátok a barátom helyében?

Figyelt kérdés
jóban vagyok az exeimmel, békében váltunk el, azzal a tudattal hogy nem illünk össze, nem működik köztünk a dolog. Nem is jönnék velük össze mégegyszer. A barátom a tökéletes, szeretem őt. De mivel az exeimmel jóban vagyok néha összefutunk egy italra, dumálgatunk ilyenek..
2016. márc. 11. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem akadnék ki a barátod helyében, de én nem ő vagyok - beszéld meg a barátoddal ezt a helyzetet.
2016. márc. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért akadnák ki azon kivűl hogy a barátnője vagy nem vagy senkije.
2016. márc. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, sőt, emiatt az érett gondolkodásod miatt még jobban megbecsülnélek.
2016. márc. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak magadban, gondold végig teljesen őszintén, , hogy te ezt vidáman lazán elviselnéd e fordítva.

Nekünk ne mond h igen mert hiszi aki akarja.


De ha igen akkor nincs probléma.

2016. márc. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem vagyok féltékeny ember, így nem akadnék ki rajta, főleg ha a párom őszintén elmondaná, hoyg fontos neki. Ellenben ha ez a beszélgetés negatív hatással lenne a mi kapcsolatunkra, akkor azonnal válaszút elé állítanám.

38F

2016. márc. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En olyan csajokkal voltam akiknek ezt elhittem volna, de a tobbsegnek foleg manapsag, kizart dolog h elhinnem h semmi nincs koztuk.
2016. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ez nem probléma. Én is találkozok néha kávéra/teára az egyik exemmel, ahogy a párom is az egyik régi szerelmével.
2016. márc. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2016. márc. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!