Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy győzzem le ezt? Féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem le ezt? Féltékenység?

Figyelt kérdés

Van olyan, hogy külön megyünk el este szórakozni. Nála ez annyit tesz, hogy kis kocsma 3-4haverja, éjfél körül meg kb indulnak haza.

Mostanában meg rosszul viselem... Nem tudom mi okból.


Persze neki nem vergődök erről.


2016. márc. 11. 18:38
 1/4 VirágésBence ***** válasza:
De miért viseled ezt rosszul, félsz, hogy olyat tesz amit te nem szeretnél? Mert ha bízol benne akkor ez nem probléma és nincs okod a bizalmatlanságra sem...
2016. márc. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyél már féltékeny... Képzeld el milyen lehet ez a "szórakozás". 4-5 férfi ül a kocsmában röhögcsélnek aztán go home.
2016. márc. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, tudom ,hogy ez nem jó, meg nem kéne.

És nem mindig volt így. Csak ahogy telnek múlnak a hónapok, a kapcsolatunk is változott. Mondjuk úgy, hogy nincs akkora érzelem kifejezés.

És ezzel együtt nőtt kicsit a féltékenység. Vagy minek nevezzem ezt.

2016. márc. 11. 18:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Abszolult megértem.

Lehet, hogy úgy érzed, hogy eltávolodott? Valahogy több figyelemre vágysz?

Vagy az tenne jót, ha elhívna magával néha-néha?

Szerintem mondd meg neki őszintén, hogy téged mi bánt. és persze szögezd le neki, hogy nem azzal van a problémád, hogy haverjaival elmegy, hanem az hogy úgy érzed, hogy te kicsit háttérbe szorultál. Szeretnéd, ha ezen változtatnátok valahogy.


Nekem is volt hasonló, és elmondtam a páromnak, hogy szeretném ha rám is fordítana egy kis figyelmet, mert rossz érzés, hogy velem kevesebbet foglalkozik, ezért nálunk 1-23 közös program is bevált. Nem akartam a nyakára telepedni, töltöttünk együtt, és külön-külön is időt.

2016. márc. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!