Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sértőnek találnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sértőnek találnátok, ha a párotoktól két év után semmit nem kapnátok nők napjára csak egy Boldog Nőnapot sms-ben?

Figyelt kérdés
Nem vágytam nagy dologra, de nem gondolom, hogy egy szál virágot nem érdemeltem volna.
2016. márc. 11. 21:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
SMS? Ennél még egy hívás is több.
2016. márc. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Letépném a heréit a kezemmel!
2016. márc. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
17%
Minimum arany diadémot kellett volna adnia a férfi-szolgának.
2016. márc. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Én is ennyit kaptam, nem találtam sértőnek.
2016. márc. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 ~OnLány~ ***** válasza:

2. :D


Igaz,azért egy hívás is több.

Most mondhatnám azt is,hogy gondolt rád,de legalább ezen az egy napon illik valami apróságot adni a lánynak(barátnőnek)

2016. márc. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Én távkapcsolatban élek, szóval ritkán találkozunk, így én is ennyit kaptam. Én örültem neki, hogy gondolt rám.

Na de ha nem távkapcsolatban élnénk, akkor elvárnám, hogy személyesen adja át a jó kívánságát. Ha nem ad mellé virágot, az sem tragédia, de azért egy személyes köszöntés, és csók az elvárható.

2016. márc. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én ennyit sem...
2016. márc. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én is sms-t kaptam. Szerintem nem sértő.
2016. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
10 év után sem érdekel. A virág meg elrohad
2016. márc. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
nem és meglep, hogy van, akinek már ez is probléma (nem beszolásképp mondom, csak tényleg meglepődtem a kérdésen). azon se feltétlen sértődnék meg, ha nem köszöntene fel. ez csak egy szimpla márciusi nap.
2016. márc. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!