Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs kedvem szexelni a barátnőmmel, miert lehet?

Figyelt kérdés
Egyszeruen ugy érzem, nem erdekel szexuálisan. 4 éve vagyunk együtt. Regebben sem voltunk egyutt heti egynel tobbszor, de amióta osszekoltoztunk havi 2x szexelunk, kb fel eve megy ez igy. Neki mindig hosszu petting kell, legalabb fel ora, illetve 2 poznal többre nem is hajlandó. O mindig elmegy par perc alatt, nekem meg azert tobb kell. Egyebkent o nem is nagyon kezdeményez, illetve mikor este lenne ra időnk, zavar az hogy este nem hajlando sohasem fogat mosni, hiaba kérem,de nem. 26 evesek vagyunk amugy. Sokszor ugy érzem, hogy lelki okok miatt sem kívánom. Ugy érzem nem támogat az almaim megvalositasaban. O elégedett a munkahelyevel, jol érzi magát, viszont nekem eleg stresszes, a közösség sem jo, a túlóra is sok, amit meg ki sem fizetnek(gépészmérnöki meló) Szeretnek par evre Nemetorszagba menni(jol beszelek németül, angolul) de o hallani sem akar rola, illetve o nagyon vallásos es mindig vita van, ha nem hiszem el neki, amikor modern kori csodatetelekrol beszel. Ilyenkor par napig nem is szolunk nagyon egymáshoz. Viszont emellett tudom hogy szeret, kedves is velem, szep is, normalis, tudom, hogy nem csalna meg soha, de néha elbizonytalanodom, hogyan tovabb. Nem tudom, milyennek kellene lennie egy jol mukodo kapcsolatnak, nekem ez a leghosszabb. A munkahelyen is sok hazas ferfi panaszkodik hasonlo problemakrol, én meg valahogy kezdek beletörődni, hogy ez mar csak ilyen lesz.

2016. márc. 11. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Átvegyem?
2016. márc. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a munkatársaid milyen problémákrol panaszkodnak ? mármint egyre inkább kihűl az ő kapcsolatuk is, ahogy telnek az évek ? vagy csak náluk se jo a szex ?

mi az igazi probléma, a kapcsolat van kihűlőben vagy csak a szex része nem jo ?

2016. márc. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát elég sok problémát soroltál fel, amik közül aszex elmaradása az egyik legkisebb gond. Üljetek le ezekről beszélni, különben csak rosszabb lesz. Lehet elsőre nem fog jól reagálni, de hagyj időt neki, hogy megértse. Ha ez után sem akar változtatni Veled a dolgokon, akkor ez van, beletörődsz, vagy tovább állsz. Szerintem meg fogjátok tudni oldani, minden kapcsolatban vannak laposab időszakok, amikből ki lehet mászni.
2016. márc. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Kicsit úgy tűnik alá vagy rendelve neki. Az ő szexuális életét folytatjátok, a te igényeid ignorálva vannak. Az ő "céljai" a fontosak, a tieid nem.


Amúgy hogy jöttetek ti össze? Nem tűntök egy húron pendülőknek. Egy vallásos csaj csodákkal és egy erősen racionalista gépészmérnök...


A fogmosás hiánya nagy gond még. Ez eléggé alap dolog lenne. Mit szólna ha Te is két nap fürdés nélkül vágódnál be...?

2016. márc. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is a kapcsolat milyensége okozza, hogy nem kívánod, na meg a higiénia is bejátszik..

És a többi dolog alapján is, amiket felsoroltál, eszméletlen beszűkültnek tűnik a barátnőd. Elvből nem mos fogat, külföld szóba sem jöhet, csodatételek??? Kemény.

(Mondjuk a hosszú petting a legtöbb lánynak kell, ezt nem rónám fel neki.)


Szóval nem tűnik úgy, hogy ez a kapcsolat a maximumot hozza ki belőled, és valószínűleg nem is számíthatsz jobbra. Ha nem tudjátok egymást komolyan véve, veszekedés nélkül átbeszélni ezeket a különbségeket és megoldást találni, szerintem ne pazarold tovább az éveidet, ne hagyd elúszni az álmaidat.


25N

2016. márc. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!