Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan lány 30 felé aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány 30 felé aki nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
Én 37 vagyok a párom 30 10 éve házasok vagyunk de a párom nem szeretne gyereket. Minden más nőtől azt hallom hogy szeretnének gyereket csak a párjuk nem akar. Nálunk ez fordítva van. Én szeretnék de kierőszakolni se akarom belőle. Úgyérzem tovább kellene lépnem mert nem leszek fiatalabb.
2016. márc. 12. 09:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
11%
Szinte csak olyan nő van.
2016. márc. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
1: milyen? aki akar vagy aki nem akar?
2016. márc. 12. 10:07
 3/21 anonim ***** válasza:
Aki nem akar.
2016. márc. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Valahonnan mégis születnek a gyerekek.
2016. márc. 12. 10:13
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Erről a témáról nem beszélgettetek, hogy csak most kapsz észbe, hogy ő nem is akar gyereket?

Ezt pl. 10 évvel ezelőtt azért lehetett volna sejtetni, hogy ő milyen, milyen a hozzáállása a témával kapcsolatban.

Én igaz, még csak 25 vagyok, de szeretnék gyereket. És én ezt már egészen fiatalon tudtam!

2016. márc. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De beszéltünk erről, mindig aztmondta,hogy majd később.De ennyi konkrétan nem tudta ,hogy mikor. Ha most fölhozom a témát csak kertel össze vissza.
2016. márc. 12. 10:26
 7/21 anonim ***** válasza:
83%

Te pedig csak annyiban hagytad, hogy majd később. Gratulálok neked!

Ez a majd később = lesz..rom, majd lesz valami.

Ha valaki akar gyereket, azt most azonnal el tudja dönteni.

Hisz, ha a párod szeret téged, jól meg vagytok, meg vannak az anyagi feltételek, akkor ezek nem lehetnek kifogások.

Ha csak az a válasza, hogy majd később, akkor kitér, nem is érdekli a téma. Viszont jó lenne, ha te meg nem hagynád ennyiben és minél előbb tisztáznátok a dolgot, mert az idő szalad, és ha te gyereket szeretnél, ő pedig nem, akkor nincs mit keresnetek egymás mellett.

2016. márc. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
én se biztos, hogy akarok.
2016. márc. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"Te pedig csak annyiban hagytad, hogy majd később. Gratulálok neked!

Ez a majd később = lesz..rom, majd lesz valami.

Ha valaki akar gyereket, azt most azonnal el tudja dönteni."


Azt hiszed, mi?

Csak megjegyzem, hogy úgy két-három éve még rohadtul nem tudtam eldönteni, hogy szeretnék-e gyereket. Azt mondtam, talán majd kicsit később. Most 8 hetes terhes vagyok, tervezett babával.

2016. márc. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nálunk eltelt 10 év házasság.
2016. márc. 12. 10:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!