Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek működhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet egy olyan kapcsolat, ahol az egyik fél "otthonülős", a másik pedig "pörgős"?

Figyelt kérdés
2016. márc. 14. 23:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, erre élő példa az én szüleim. Anya pörgős, menne-jönne, apát pedig bombával sem lehet kirobbantani itthonról, mégis kerek 26 éve vannak együtt és szeretik egymást. :)
2016. márc. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
21%
Hát, még mindig jobb mint egy "otthonpörgős" és egy "ülős" kapcsolata.
2016. márc. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 VirágésBence ***** válasza:
Simán működhet, azt nem mondom, hogy nem lesz nézeteltérés ebből, hogy mikor mit csináljanak, az egyik menne a másik nem, de simán működhet mellette egy kapcsolat.
2016. márc. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 ~OnLány~ ***** válasza:

Igen,én vagyok a pörgősebb.

Ha netalán nem is tudunk együtt kimozdulni,akkor párszor elmegyek valahová a barátnőimmel.

2016. márc. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
Nem! Szeretek utazni, kirándulni, meg is őrülnék egy ilyen otthon ülős , mamuszos csávótól.
2016. márc. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ez az egyéneken múlik, őket mennyire zavarja a teljesen más életritmus. Engem zavarna, nálam nem működne.
2016. márc. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nálam nem működne.
2016. márc. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Működhet, viszont az ebből keletkező feszültség, ha a "rózsaszín ködben" még nem is, de később mindenképp megjelenne (vagy elfojtva, vagy kimondva). Végeredményben a két fél kompromisszumkészségén, illetve a másik fél felé tanúsított szereteten, empátián és türelmen múlik egy ilyen kapcsolat működőképessége. /Szerintem./ Jó hallani, hogy létezik ilyen #1-es :)
2016. márc. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%

A mi kapcsolatunk még friss a barátommal, de tényleg csak a kompromisszum a kérdés. Én szeretek barátaimmal beülni kocsmázni, néha tombolni és táncolni, koncert, fesztivál, mozi, színház, bowling, billiárdozni, és utazni is. Szóval, sok mindent. Ő szeret otthon lenni, illetve bárhol, ahol velem van.

Neki is mondtam, hogy kell az összebújós egész nap fekvős, filmes nap, de az is, hogy elmenjünk kirándulni. Nem kocsmás, így oda nem rángatnám el, de ettől függetlenül én erről nem mondanék le.

Nem hiszem, hogy az utazás bármelyik félnek rossz lenne (csak pénzkérdése). Ha szereted a párod, feszegetitek a határaitokat, és eddig úgy érzem működhet.

Amitől tartok, hogy kevés baratja van, nekem meg viszonylag sok (volt), bár sajnos egyre inkább nincs szükségem rájuk ahogy minden egyre inkább klapfol.

De tényleg vannak köztes dolgok, amik senkinek nem fájnak, és néha a másikért (elvárás nélkül) áldozatot hozunk.

L20

2016. márc. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nekem nem mukodott a dolog:/ En nagyon szeretek kirandulni eljarni ide oda ,de a volt baratnom meg szinte egyaltalan.Altalaban en engedtem de sajnos igy sem mukodott a dolog....

Egy biztos nekem olyan no kell mostmar aki szeret kirandulni :))) perzze sok minden mas is fontosabb azert:) 27/f

2016. márc. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!