Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak férfiakhoz szól a kérdése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak férfiakhoz szól a kérdésem! Ha soha nem feküdtél le a nővel, akivel ismerkedsz ebben a szituációban, mit gondolnál? 26N

Figyelt kérdés
Ha a nő nagyon nagy hatással van rád szexuálisan, érzelmileg, tegyük fel volt érintés, mély kommunikáción kívül volt intim helyzet, lett volna alkalom, de végül érintésen kívül, nem voltatok együtt soha, tudnád szeretni, ettől függetlenül? Vagy kell a szex bármely formája, anélkül nincs mély èrzelem egy férfi részéről?
2016. márc. 14. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Fontos a férfiaknak a szex, de tudnak nagyon szeretni anélkül is.
2016. márc. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Kell a szex.

Ha valaki kapcsolatba lép veled, akkor nem cölibátust akar fogadni. A szex pedig az élet része, és mellesleg rohadt jó dolog.

2016. márc. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én egy olyan lányba szerettem bele, akivel még csak soha nem is találkoztam.
2016. márc. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 VirágésBence ***** válasza:
Érzelem az lehet (lásd: plátói szerelmek)/ de egy kapcsolat a szexxel kerül csak igazán mélyen intim szintre.
2016. márc. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sex nélkül is van érzelem, még jó hogy van. De egyáltalán hogy feltételezhetsz ilyet? Jó hogy a pasik többsége csak sexre hajt, na de közel sem annyian mint gondolják.

Nekünk is vannak érzéseink, mi sem csak az "állati" ösztöneink után megyünk...

A sex csak az egésznek a kiteljesedése.

2016. márc. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést nem is értem.

Jellemzően lefekszem azokkal, akikkel komoly kapcsolatot akarok. Addig babazsúr az egész.

2016. márc. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A szex kell a kapcsolathoz. Szeretni olyan embereket is tudok, akikkel nem szexeltem. Pl. rokonaim. De az általam megismert lányok közt is van olyan, akiknél sose kezdeményeztem, tetszenek, szeretem is őket. De ha valamelyiknél kezdeményeznék, elvárnám a szexet (egy neki is megfelelő idő után), mert én anélkül nem tudok élni, az meg rossz eredményt szülne, ha vele randizgatnék, és közben valaki mást dugnék vagy qrvázni járnék.


Ha azt kérdezed, hogy bele tudnék-e szeretni valakibe szex előtt, azt mondom, nagyon is! Az ember mindig többre értékeli azt, amit nem kapott még meg, mint amit megkapott, ilyen az emberi természet.

2016. márc. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szerelem vakká tesz...
2016. márc. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!