Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos, hogy szeret, vagy csak én vagyok türelmetlen?

Figyelt kérdés

Üdv!

Röviden felvázolnám a történetet!

Megismerkedtem egy nővel, kb 2 hónapja a neten, 3 hétig beszéltünk és kétszer már találkoztunk. Utánna is terveztük a találkozót, de már nem jött össze mert a találkozót mindig lemondja mindenféle okora hivatkozva, családi program a testvérekkel, fáradt a munkától, pihenni akar, stb.

Ha hivom nem mindig veszi, ha sms-t küldök, se mindig van rá válasz, ha meg a neten irok arra sincs válasz rá , Ha válaszol az látszik egyre jobban távolodunk egymástól, egyre hüvösebb ridegebbek a válasza, ha irok legtöbbször válaszolni se szokott , lehet talált már valaki mást? MOndjuk 100 km-re vagyunk egymástól.

Mondja, irja nekem sok gondja van de ha ez akadály a találkozóra, akkor ez szerintem kifogás.

Kétszer megbántottam, azzal, hogy türelmetlen vagyok, de bocsánatot kértem töle sokszor már.

Sszerintetek érdemes még tovább küszködni, mert én ugy látom nem igazán....


2016. márc. 15. 06:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Amit itt leírsz, abból az jön le, hogy melléfogott veled, és nem tudja hogyan pattintson le. Hagyd. Ha mégsem ez a helyzet, akkor majd keres.
2016. márc. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első ránézésre türelmetlen vagy,már csak azért is,hogy képes vagy fél 7kor ezzel kezdeni a napot mikor még aludhatnál :))

Elolvastam és nem tévedtem,az vagy de rettentően. Szerintem csajnak már herótja van attól,ha látja már megint tőled jött egy üzi és nem meri elmondani,hogy akadj le róla,mert nem akar megbántani v mert azt hiszi,hogy egy megszállott vagy. Szerintem hagyd békén és mielőtt mást szemelsz ki keress fel egy szakembert.

2016. márc. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Biztos, hogy szeret, vagy csak én vagyok türelmetlen?"


Ebben a sztoriban nem mernék ilyeneket gondolni,hogy szeret...3 hét és 2 találkozó után!

Valószínű nem jössz be neki,csak nem veszed észre! Mondjuk legalább megmondhatná. Marha idegesítő mikor egy ismerkedési fázisban lévő kapcsolatot a másik fél teperése lerombol. Van saját élete,ahogy neked is (vagy legalábbis lenni kéne),ha fontos lennél keresne,vagy igyekezne.

2016. márc. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segitetetek nekem igyekszem jobb ember lenni!
2016. márc. 21. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!