Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják el szinte naponta az ismerőseim hogy sokkal helyesebb pasit találhatnék magamnak?

Figyelt kérdés
Valóban többen mondták már hogy kivételesen csinos lány vagyok de én teljesen átlagos lánynak gondolom magam. Viszont együtt vagyok egy fiúval akit nagyon szeretek, nagyon okos nagyon kedves, figyelmes. Rokonaim barátaim mind azt mondogatják hogy nincs szemem hogy nézz már ki Gábor, mert hogy milyen csúnya elhízott abszolút nem illik hozzám. Valóban nagy darab pasi de én imádom a nagy pociját
2016. márc. 15. 11:54
1 2
 1/16 VirágésBence ***** válasza:
58%
Én azt nem értem, hogy miért törődsz velük. Az emberek néha elég felszínesek tudnak lenni, főleg ha nem ismerik meg jobban a párodat, de te ismered, tudod milyen, szereted, más nem is számít.
2016. márc. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 RRR ***** válasza:

ahogy az 1 mondja

csak ti vagytok a lényeg és az érzelmeitek,semmi más!!!!


küld el aokat akik ezt mondják neked ,melegebb éghajlatra...foglalkozzanak a saját kis életükkel ne a tieddel


amúgy lehet,hogy csak irigyek,mert boldogok vagytok...

2016. márc. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%

Mert felszínesek. Szerintem minden ember két részből áll. a testből és a lélekből. A lélek az, ami igazán szép tud lenni, és egyedi,megismételhetetlen. Azt kell igazán értékelni.


A testi vonzódás is fontos, de nyilván nem lennél a pasiddal, ha nem tetszene.


A rokonaidnak azt kéne elfogadni és megérteni, hogy az élet végén a szép emberekből ugyanolyan fadobozba zárt, rothadó, bűzös massza lesz, mint a csúnyákból. Vagy pedig hamu.

2016. márc. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ők nem ilyen embert képzeltek el melléd, te viszont ne foglalkozz velük.
2016. márc. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

Mert a barátod ronda. Vagy legalábbis sokkal kevésbé jóképű, mint amilyen szép te vagy.

És belsőre tudnál ugyanolyat találni szerintük, amilyen a barátod, csak annyi különbséggel hogy az új még külsőre is jobban nézne ki.

2016. márc. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%
Mert majd találsz is! Ez a mostani csak átmeneti, akit majd úgy emlegetsz, hogy elkövettél egy hibát és szóba álltál egy hájgolyóval. Ismerem ennyire a nőket. Igaz ha a srác tele van pénzzel, akkor az mentő körülménynek számít. Nettó 400 fölött lehet kétmázsás is.
2016. márc. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az a gond, hogy Gábor. Ha Béla vagy Tamás lenne akkor nem zavarna senkit.
2016. márc. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
6. Egy éve vagyok már vele és egyre jobban szeretem. Ha most megkérné a kezemet simán igent mondanék. Sok férfival voltam már de ilyen jól még senkivel nem éreztem magam.ja és közszférába dolgozik nettó 100 ezerért
2016. márc. 15. 12:09
 9/16 anonim ***** válasza:

Mert az ismerőseid barmok.


Gondolom jobban örülnének, ha valami tökéletes címlap pasi mellett lennél, aki bántana, csalna akármi, aki mellett nem éreznéd jól magad, de amikor belépne a csákó az ajtón, akkor az összes csajnak nedves lenne a bugyija

2016. márc. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%

8:


Erre most nem lehet mit mondani. Várjunk 10 évet és meglátjuk hogy akkor még együtt lesztek-e vagy nem és közben volt nála jobbképű férfi addigra az életedben.

2016. márc. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!