Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kais3r kérdése:

Tetszik egy lány, de van barátja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár napja meg ismertem egy lányt és egész nap beszélgetünk már lassan egy hete és nagyon kedvelem. Nagyon jól elszoktunk beszélgetni. Oda jár a sulimba, de a bökkenő, hogy van barátja. Nem akarok féreg lenni és szétválasztani őket, de eddig egy szóval nem említette a barátját, még akkor sem amikor bókoltam neki, nem ellenkezett, hogy hagyjam abba. Nem tudom, hogy milyen kapcsolata van most a barátjával. Fogalmam sincs mit tegyek. Tudtok valami tanácsot adni, hogy várjak esetleg míg szakítanak vagy mondjam el neki, hogy kedvelem?
2016. márc. 15. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha egész napokat beszélgettek akkor kérdezz rá a kapcsolatára, abból tuti kiderül. Más nem vársz a sorodra, ha ennél is jobb viszonyotok lesz esélyesebb hogy te vigasztalod a szakítás után. És befutó helyed lehet.
2016. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"akkor sem amikor bókoltam neki, nem ellenkezett, hogy hagyjam abba"


Már bocs, de miért kéne leállítani a bókolást? Hosszú távú párkapcsolatom van, és igenis szoktak bókolni férfiak, olyanok, akik tudják, hogy van kapcsolatom. Egy bók jólesik, nincs benne semmi rossz. Ha nyomulnának, akkor leállítanám őket, de a bókolástól senkinek nem lesz baja!

2016. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele nyugodtan tovább, de ne közeledj felé. Lehet, hogy a kapcsolatuk már amúgy is a vége felé jár, sőt, ha nem említette, lehet, hogy már szakítottak is. Idővel ő majd egyértelművé teszi, hogy csak barátkozni akar-e vagy többet is.
2016. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szét mentek/mennek, de sajnos csak barátként tekint rám.
2016. márc. 23. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!