Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondanam is mi a szitu.5 eve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chris tailor02 kérdése:

Mondanam is mi a szitu.5 eve lassan hogy kulon elek a paromtol, en kulfoldon o otthon. Van ket gyermekunk akiket nagyon szeretek. De amikor otthon vagyok nem vagyunk boldogok, marmint en meg a parom. Szerintetek erdemes ezt folytatni?

Figyelt kérdés

2016. márc. 15. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

Ne hogy már mi döntsük el, hogy érdemes-e folytatni ezt vagy sem!

Ezt neked kell eldönteni, hogy ti hogyan érzitek ezt!


Két felnőtt ember és nem tud egymással megoldani egy ilyen problémát anélkül, hogy a világ megtudná a bajukat!

2016. márc. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5 éve külön élsz és most sem tudtok együtt boldogokok lenni,akkor hagyd a fenébe ,engedd el ,biztos találtok megfelelő társat akivel boldogan élhettek .
2016. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez sok dologtól függ.:

-Milyen időközönként jársz haza?

-Meddig tervezel külön lenni tőlük?

-Van tervetek a jövőre nézve, amiért kint kell gürcölnöd?

-Párod mit mond?


Elszoktatok egymástól. Ha úgy látod, hogy nem tudtok rövid időn belül végleg együtt élni, akkor nem érdemes folytatni. Először csak boldogtalanok vagytok, később már marni is fogjátok egymást.


Hasonló cipőben vagyunk mi is. Sokszor úgy érzem mint ha egy idegen jönne "haza". Nem képes bele illeszkedni a mi rutinunkba. Elvárja, hogy legyek lazább, engedékenyebb, mert ő most haza jött. Aztán mikor elmegy nehéz vissza rázódni. Belefáradtam.

2016. márc. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ebben a formában? Nem, nincs értelme. Miért nem vagytok együtt? Hogy vállalhattatok így két gyereket, tudatosan úgy tervezve, hogy sosem lesz velük az apjuk? Költöztesd ki őket, vagy te menj haza, vagy engedd el a nőt, hadd keressen valakit, akire mindig számíthat.
2016. márc. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk jó lenne ha leírnád miért nem vagytok boldogok, úgy talán érdemleges választ is tudnánk írni....
2016. márc. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!


Nos akkor o volt kint...kivettem egy szep nagy hazat semmi problema nem volt..egy ideig..1,5 evig eltek velem utanna o megmondta hogy ez nem jo neki es haza megy. Ez a 7.honap hogy megint egyedul vagyok.Ezert vagyok tanacstalan.

2016. márc. 16. 04:10
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi a bánatért nem éltek együtt odakint?

Gondolom anyagi megfontolásból van ez így.

Én is tervezek külföldre menni egyenlőre egyedül, de ha bejön, az a minimum, hogy a barátnőm jön utánam, nemhogy a feleségem és a két gyerekem....

Ne fogd a gyerekekre, ők könnyebben alkalmazkodnak bárminél.

2016. márc. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Huu nagyon sajnálom hogy így alakult...

Erre csak azt tudom mondani hogy akkor mikor ő hazaköltözött onnan, akkor konkrétan elhagyott téged...

De szerintem ezt érzed te is, ezért nem vagy boldog hiába vagy otthon.

Én 4 éve vagyok kint, nekünk is megromlott a kapcsolat, mi most válunk, most lesz beadva a bíróságra a kereset. Sajnos előfordulnak ilyen dolgok. Jobb ha elébe mész a dolgoknak, és lezárod ha nem működik. Sok szenvedéstől kíméled meg magad.

2016. márc. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hidd el nem az en otletem volt hazakuldjem....o nem erezte jol magat itt kint..nekem legalabbis ezt mondta...ezert megy haza...es ez raadasul Skocia innen nem tudok minden ket hetbe haza repkedni...sajnos.Nagyon hianyoznak a gyerekeim :( es ez a legrosszabb....
2016. márc. 16. 19:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Itt más van a háttérben.
2016. márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!