Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú kapcsolatban éreztétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolatban éreztétek már úgy, hogy izgalomra vágytok?

Figyelt kérdés
Mit tettek, amivel izgalmasabbá váltak a megszokott hétköznapok?
2016. márc. 17. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi szakítottunk. Ezt tettük.
2016. márc. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alapból nem unatkozunk egymás mellett a hétköznapokban sem. Ha unatkoznánk, az rég rossz. De szexben szoktunk újítani...ágyon kívüli menetek, vagy nyilvános helyek, segédeszközök.


De ha arra gondolsz, hogy vágyom e arra ami az első pár randi alatt volt, akkor nem. Elég sokat idegeskedtem, izgultam, mert nagyon tetszett a férjem, és mindig azon agyaltam vajon össze fog e jönni hosszútávon. Amúgy 6 éve vagyunk együtt.

2016. márc. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen ilyenkor szoktak titkos szeretőt keresni az emberek vagy 1 éjszakás kikacsintásos kalandot :P

Bár normálisabb pároknál meg is lehet beszélni, hogy újítsanak, sajnos még nem volt olyan nő az életemben akivel meg lehetett volna...

Akivel meg nagyon változatos volt, ő a férfiakat is nagykanállal falta mellettem is meg a többi pasija mellett is.

2016. márc. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, ilyenkor megyünk El valahova vacsizni, nézünk meg egy szar filmet vagy játszunk valamit esetleg színház vagy találkozunk a barátokkal.

Aki ilyen miatt megcsalja a párját az egy gerinctelen ember, nem ez a megoldás, ha nem vagy boldog szakíts De ne csald meg.

2016. márc. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!