Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik a férjemnek a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a férjemnek a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Ezen vitatkozunk folyton. A legjobb barátnőm és a férje, valamint én és a férjem barátok vagyunk.

A lényeg, úgy vettem észre hogy a férjemnek túlzottan tetszik a barátnőm, rá is kérdeztem, de mindig össze kapunk rajta, és kioszt hogy őt nem érdekli egyáltalán, meg hogy képzelődöm.... Most mikor legutóbb elmentünk buliba, a barátnőm lelépett valahova, erre a férjem kérdezte hogy hol van? Utána mondták nekünk hogy kiment, és a barátnőm férje megkért hogy nézzem meg mit csinál, jól van -e.. mondtam hogy nekem nem nagy kedvem van kimenni, erre a férjem mondta hogy akkor majd ő megnézi, végül kimentem vele én is, és ennyi... Ez egy hétvége, de minden hétvégén van valami ilyesmi..Mindig azt mondja hogy nem érdekli, de én másként veszem észre..

Mit csináljak? Szerintetek?

A barátnőmet nem érdekli a férjem, nem is tetszeleg neki mielőtt valaki ezt írná...

Nem tudom mennyire zavaros az amit leírtam..


2016. márc. 17. 09:22
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
89%
Féltékenykedel, és önmagadnak megmagyarázod hogy van alapja a félelmednek. Így csak azt éred el, hogy eltolod magadtól.
2016. márc. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:

Sajna, úgy nez ki hogy erdeklödik utana a ferjed... Erdekes h kimegy es a ferjed kerdi hogy hol van es indulna keresni ... A csaj ferje vak? Mierr nem ö kereste?

Eleg rossz helyzet. Ha kivered a hisztit es feltekenykedsz csak szitod a tuzet közöttuk sajnos ....

Azon legy h a talalkozasokat ritkitsad le a baratnöddel , a közös összeröffeneseket ...

2016. márc. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Sztem az agyadra ment már valami..n
2016. márc. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Most nem tudom pontosan, lehet az volt hogy a csaj férje kérte meg hogy menjen ki és nézze meg..Nem hallottam, mert hangos volt a zene.
2016. márc. 17. 09:31
 5/38 anonim ***** válasza:
0%
Azt tanacsolom h bizz a megerzeseidben ....
2016. márc. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Hétköznap is össze szoktunk járni velük (vannak gyerekek is, majdnem egy idősek)

Olyankor nem történik semmi extra, csak mikor buliba megyünk.

2016. márc. 17. 09:36
 7/38 anonim ***** válasza:
39%

Jó,úgyis ezt akarod hallani:

Igen,magb,,szta a barátnődet,sőt a gyerekeket is ő csinálta!

Válj el!

-.-

2016. márc. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
0%
*megba,,szta
2016. márc. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy meb**szta...kössz a hasznos választ
2016. márc. 17. 09:46
 10/38 anonim ***** válasza:
#5: ez a legbutább és legrosszabb tanács. Ne a megérzéseiben bízzon, hanem az eszében.
2016. márc. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!