Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a pároddal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a pároddal a kapcsolatotok kezdene kihűlni, és egyre inkább zavarnának a rossz tulajdonságai, sokat veszekednétek, de nem tudnád elképzelni nélküle az életed?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez egy kicsit ellentmondásos. Ha ennyire zavarnak a dolgai, akkor el tudnám nélküle is képzelni az életemet...
2010. ápr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mintha magamat hallanám a leirtakból...

Én nem tudom mit tegyek :S

19/l.

2010. ápr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szvsz a legtöbb kapcsolatban van egy ilyen hullámvölgy. Ha ezt túlvészelitek, akkor elmondhatjátok magatokról, hogy összecsiszolódtatok.
2010. ápr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nálunk ilyen már volt sokszor, hogy vitatkoztunk, majdnem szakítottunk is, de az utóbbi időben nagyon megváltoztunk mindketten, és akik ismernek minket nem értik miért nem hagyom őt el, de szeretem, és nem tudom hogy jöjjek ki ebből a helyzetből jól... :s
2010. ápr. 3. 12:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vettem észre, hogy ha szeretet küldesz, akkor azt a partner vissza is adja. Azaz ha hűl a kapcsolat, és te teszel ellene, és folyton kimutatod a szereteted, akkor ő is átveszi ezt, és megy minden tovább :)
2010. ápr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bedobnám a mikróba.
2010. ápr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt. Együtt laktunk, aztán végül ő javasolta, hogy költözzünk külön, mert íz talán jót tenne a kapcsolatunknak. :P

Én megpróbáltam így felfogni, de nagyon bántott, mert nem láttam így már jövőjét a kapcsolatnak, hiszen az hogy van, hogy akkor soha nem lakunk majd együtt???

Szóval még eltelt így pár hónap, de ez egy lavinát indított el bennem, már nem éreztem értelmét, úgy éreztem, hogy innentől már csak rosszabb lehet. Végülis szakítottam vele, már 5 hónapja ennek, de még mindig nem tudtam túllépni rajta, úgy érzem, hogy én még mindig szeretem.

2010. ápr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!