Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom hogy meg csalnak! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy meg csalnak! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párommal egyszer nagyon ossze vesztünk, mert rám irt egy srác, hogy a barátnőm folyamatosan keresi . Akkor adtam neki egy új esélyt, nem foglalkoztam vele . Ma olyan dolgot tettem, amit nem biztos, hogy kellett volna . Tudom, hülye voltam de nem volt alaptalan . megneztem a levelezését . Ott találtam olyan beszélgetést, amelyben a barátnőjével azt tárgyalják, hogy nem biztos, hogy én vagyok az igazi, illetve a gyerek mikor ráírt akkor elküldte neki az uzenetrol a fényképet , egy ilyen szöveggel :

Örülnek neki hogy irt, ha nem volna neki az a lány... Nem fogok vissza írni de olyan nehéz .. Lehet ő az igazi?


Együtt élünk .. Ez a gyerek egy régi szerelme .. Legszívesebben össze pakolni van kedvem, viszont azt mégse mondhatom, hogy megnéztem az üzeneteit.

Új házba akar költözni, írta a barátnőjének, hogy nem biztos, hogy engem oda akar vinni . Anyám előre megmondta, azert akar két szobásba költözni, mert egyedül nem tudja fizetni, ezért kellene neki valaki .. Igaza is lett .... A barátnőjét szervezi oda .

Mit tegyek ??

Amúgy aranyos velem, nem látszik rajta , higy bármi baja lenne velem ... Mi tevő legyek ?


2016. márc. 17. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki és lépj tovább.

Keress olyat, aki szeret.

2016. márc. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Teljes káosz, amit írsz.
2016. márc. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Lényeg ; megnéztem a párom levelezését . Rájöttem, hogy nem kellek neki, mást szeret valószínű, amit sejtettem is . Mégse mondhatom neki, hogy megnéztem az e-maileid . Hogy mondjam el neki ezt ?
2016. márc. 17. 18:04
 4/13 anonim ***** válasza:
Én elmondtam az exemnek, hogy megnéztem az emailjeit, amikor ilyen helyzet volt, de nem haragudott érte, mert ő rosszabbat tett.
2016. márc. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne önérzeted már szakítottál volna ezek után vele, ha más nem akármilyen ürüggyel.
2016. márc. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Köszi ezt a két mondatos vázolást,mert a szövegedben elvesztem..


Figyelj,tetszeni fog neki vagy sem,kénytelen vagy előállni ezzel.

Én már idáig sem bírtam volna ezt a bizonytalanságot,hanem azonnal rákérdeztem volna.

Ezt meg kell beszélnetek.

Ha nem boldog veled,akkor ne legyetek együtt,ez így nem kapcsolat.

2016. márc. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek , ha holnap leülök vele, majd előadom,, hogy látom rajta, hogy nem boldog velem azzal elérhetek valamit ?
2016. márc. 17. 18:15
 8/13 anonim ***** válasza:
Nyomtasd ki az mailt amit te is láttál, dugd az orra alá, majd mond meg, hogy erröl szeretnél vele beszélni. 29/f
2016. márc. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 ~OnLány~ ***** válasza:

Igen,elérhetsz..

Mondjuk talán elfogja majd a lekiismeretfurdalás,bevall mindent,közös döntéssel elválnak útjaitok és éltek tovább boldogan.Ez lesz talán a legjobb közös döntés.


Ő nem boldog,erre már rájöttél,de te sem vagy az,mert ő sem az,de ezt mégsem beszélte meg veled,mert akkor már előbb lezárhattátok volna és nem lenne ez a bizonytalanság.

2016. márc. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben a következőt tenném.

Fognám a csajt és elvinném egy étterembe ahol kettesben vagytok és egymással szemben tudtok leülni. Nem ezzel kezdeném, de elkezdenék beszélni a jövőről és a terveidről. De azt is megkérdezheted, hogy nincs-e valami mondanivalója számodra. A levelezést nem hoznám szóba, az bőven elég, hogy Te elolvastad. Ha magától megnyílik és beszél a költözésről, akkor van benne valami gerinc, de ha kussol és terel, akkor nem sok értelme van folytatni ezt a kapcsolatot.

Nem kell balhézni, veszekedni, ha nem őszinte Veled, akkor megette a fene az egészet, azzal csak magadat idegesíted fel.

Ha nem beszél magától,akkor bezony venném a sátorfámat és lelépnék, szerintem még nem is lenne nagyon elkeseredve ha üres lakásba menne haza.

Nagyon régen volt egy hasonló esetem, az egyik barátom hívott fel, hogy a párom kézen fogva romantikázik egy pasival a Fűvész-kertben. Mondom rácsörgök,de ki volt kapcsolva, fél óra múlva visszahívott, hogy még benn van a munkahelyén, este 8 előtt ne várjam haza és ha kajás vagyok rendeljek valamit. Hazamentem, kicseréltem a zárakat(saját lakásom), majd elmentem sörözni. Este 9 körül csörög a telefon, nem vettem fel. fél óra múlva visszahívtam és közöltem vele, hogy holnap este 8-kor jöhet az összes cuccáért. Mondanom sem kell, hogy az új lovag kíséretében érkezett.

38F

2016. márc. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!