Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan ezért szakítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ezért szakítana akar velem? Férfiak ti ezt hogy fogadnátok?

Figyelt kérdés
Ápolónőként dolgozom egy kisvárosi kórházban. Mellékállásban fényképészként a helyi focicsapatnál. Mivel még tavaly megyei csapat volt így nem kellett messzire utazgatni csak a megyében. Mivel felkerültek az NB3-ba így már utazgatni kell távolabbi csapatokhoz. Mivel az előző félévben több volt a hazai mérkőzés illetve ami idegenben volt mérkőzés nem voltak olyan távol. Az elmúlt 4 hétben mind a 4 mérkőzés az ország másik végén volt, így mindig előtte nap már el is mentünk és egy szállodában szálltunk meg. Mivel egyedül én vagyok nő a csapatnál nekem nem szoktak külön szobát fizetni hanem az egyik focistával szoktam egy szobában aludni (persze külön ágyon, és semmi nincs közöttünk). Mivel már régebb óta ismerjük egymást már baráti a kapcsolatunk. Neki is barátnője van. A mai nap folyamán sétáltunk a párommal amikor összetalálkoztunk azzal a focistával akivel aludni szoktam. Azt mondta, hogy a hétvégén véletlenül eltette az én pólómat de majd vissza juttatja hozzám. Mondtam hogy semmi baj majd meglesz. Mentünk tovább amikor a párom teljesen kiakadva elkezdett velem veszekedni, hogy hogy kerül az én felsőm őhozzá. Mondtam, hogy biztosan amikor pakolt a székről eltette mert azt hitte az övé. Majd jött a kérdés, hogy került a felsőm oda. Csak pislogtam, hogy most mi van.. hát hogy került volna oda, hát én tettem a székre amikor átöltöztem. De miért az ő szobájába tettem le. Mondtam neki, hogy mert én is ott aludtam így nem tehettem ki a folyosóra. Teljesen ki akadt, hogy mi miért alszunk egy szobába. Mondtam, hogy már az előző félévben is ugyan ez volt a helyzet, illetve a téli edzőtáborban is. Azt mondta, hogy szakít velem, mert biztos hogy van közöttünk valami. Mondtam neki, hogy semmi nincs közöttünk csak barátok vagyunk. Ott hagyott az utcán, azóta nem is veszi fel a telefont. 1 éve vagyunk együtt.
2016. márc. 17. 19:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem se mondaná el a párom, hogy egy csajszival alszik x időnként egy szobában, és így derülne ki több hónap után, én is kiakadnék, és szakítanék.


Ha annyi nem volt benned, hogy magadtól elmondd - mert az ilyet általában el kellene mondani a párodnak - akkor jogosan merül fel benne, hogy miért nem mondtad el, biztos titkolni akartad, hogy bízzon benned.


Ha neked az nem fontos "közlendő", hogy egy másik férfival alszol több éjszaka is (hiába másik ágyon) - akkor biztos te se borulnál ki, ha megtudnád a párodról, hogy valami luvnyával osztozik hónapok óta a szobán és el se mondta neked....

2016. márc. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Előző félévben tudta, hogy férfival alszom, csak akkor még a masszőrrel. De mivel elment a téli szünet alatt, illetve több focista is máshová igazolt és jöttek újak is. Akivel most alszom egy szobában, neki is elment máshová a szobatársa. Így kerültünk mi egy szobába, úgy voltunk vele, hogy ismerjük egymást már régóta mért kellene "idegenekkel" egy szobában lenni. Szóval a párom tudta, hogy egy egy ilyen napon férfiakkal alszom egy szobában.
2016. márc. 17. 19:54
 3/15 anonim ***** válasza:
lazább kapcsolatra van szükséged.:) ha nem veszi fel, akkor sajna alig tudsz valamit tenni. megsértődött. az ő baja.....
2016. márc. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
Igaza volt.
2016. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ne hívd, hanem keresd meg munkahelyén, lakhelyén. Majd magyarázd el neki a helyzetet. Nem a masszőrrel alszol mostmár, hanem vele, ezért meg ezért..


Ha nem érti meg nem sokat tehetsz. Ha eddig rendben volt neki, akkor most se kéne zavarja.

2016. márc. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Fájdalmasan sokszor használod a "mivel" szót, belefájdult a fejem.

Egyébként meg tényleg elég rosszul jött ki a helyzet, szólnod kellett volna már akkor, amikor a masszőr helyett a focista került be a képbe. Így, hogy erről hallgattál, valóban gyanúsan jöhet ki neki.

2016. márc. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sántít,hogy ennyire nem kommunikáltok.Honnan tudhatná,hogy tényleg nincs köztetek semmi,ha így tudja meg a tényeket? A bizalomnak lőttek egy időre,de gondolom azért csak lesz még alkalmad megmagyarázni.
2016. márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát,èn nem örülnèk neki.A tèli edzö táborok egy nb3-as csapatnál egy hèt ,tiz nap.Te addig "idegen "pasival laksz egy szobában ezek szerint.Plussz az idegenbeli bajnokik az nem kevès.Elhiszem ,hogy rosszul esik neki.
2016. márc. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Igen az edzőtábor 10 nap volt. Mikor összejöttünk akkor is ezt csináltam, tudta mi a "munkám".

Elmentem a lakására, csengettem de nem nyitott ajtót. Hívtam többször is kinyomta. Úgy gondolom én mindent megtettem, annak érdekében, hogy megbeszéljük az egész félreértést.

2016. márc. 17. 21:17
 10/15 anonim ***** válasza:
Te hinnél magadnak a srác helyében? Én nem :S
2016. márc. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!