Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselkedjek a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek a párommal ha ugy érzem megcsal?

Figyelt kérdés
Nincs rá bizonyitékom de nagyon érzem sőt biztos vagyok benne! Munkatársáról van szó, mikor felhozom neki egy normal beszélgetésnél és elváltozik a hangja az arca,nagyon jóba vannak amit már a fönökük is megjegyzet nekik. Van hogy 5 napig nem talalkozunk és nem tud elélvezni sőt meg várja mig én elélvezek és utána közli hogy ő fáradt hagyjuk abba. És kb 2 hete else élvez mert észreveszem abbol hogy mikor elélvez összemegy a pénisze és ő egyből kihuzza mert maskülönben fáj neki plusz belőlem MINDIG kifolyik az ondó de 2 hete semmi a pénisze rendessen izgalmi állapotba marad még szex után sokáig de ő azt álitja elélvezet de én ismerem a testit és ez 2 hónapja tart miota ott dolgozik a csaj. És még van más is de túl hosszú lenne leírnom és nem is az a kérdés hogy meg csal e vagy sem hanem az hogy hogy viselkedjek vele igy? Nem birok felszabadulni mellette nem birom magamat adni. De bizonyiték nélkül hogy vonjam kérdőre és mivan ha tévedek(amit kétlek)...őssze vagyok zavarodva de nagyon :( Az lenne a kérdésem ti hogy viselkedtek a párotokkal amig csak érzitek hogy megcsal és vannak is rá jelek? Én nagyon nem birok jópofizni vagy hülyéskedni :( De nem is álhatok elé bizonyiték nélkül :(

2016. márc. 18. 00:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Figyu õrült felvetés De mi lenne ha beszélnél vele errõl. Hogy màsnak érzed,hogy tetszik-e neki a lány stb. Lehet teljesen màs a baj Te meg túlspilázod.
2016. márc. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%

Megcsalás, megcsalás...

Azt gondolod, hogy a pasid a tulajdonod? Nekem úgy tűnik...

Na mindegy, nem folytatom, mert már így is megdolgoztam a nulla százalékért.

2016. márc. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó nem foglak lepontozni mert lehet igazad van de ahogy mondtam a többi jelet nem irtam le mint pl este 9kor vegeznek a munkaból felmennek a csajhoz aztal a szöveggel hogy a csaj pasijaval jóba lettek és megisznak 1-2 sört erre megtudtam hogy nem is volt otthon a csaj pasija!!!! Mikor ugy normalisan megkerdeztem tőle miért hazudott ram förmedt hogy talán azt hoszem hazudik??!!! És nem válaszolt arra hogy télleg nem volt otthon a csaj pasija...Ha gondolod irok még rosszabbakat is!
2016. márc. 18. 00:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Csald vissza... írj ki azzal kapcsolatban is egy kérdést... szakítsatok, arról is jöhet kérdés... szakítás utáni barátságról is éééés a barát közt íróinak nem kell gondolkodniuk a 5334757685. részen.
2016. márc. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyertelmuen csal a testbeszed alapjan. ( Mar evek ota tanilom a testbeszedet megerteni. ) Szoval legyen eleg, h nagyon is jol erzed, h csal a testbeszedebol. Szerintem meg ma rugd ki, neh elkapj vmi nemi betegseget. Na meg kinek kell egy megcsalos pasas.

N

2016. márc. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos en is ugy latom, hogy megcsal. Ha nem vall szint, akkor szerintem arra var, hogy a csaj kirugja a pasijat es akkor o is lep... Vagyis nem akar ket szek kozul a pad ala esni. Szerintem, keress meg a csaj pasijat es beszelj vele, neki mi a velemenye....

Es mehogy mar te erezd rosszul magad, es ezert felsz elohozni. En hamarosan azt is megtennem.

2016. márc. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem is megcsal,beszélj vele ha látsz rajta szényent vagy dühbe gurul egyértelmü testbeszéd sokat elmond igen
2016. márc. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem is megcsal,beszélj vele ha látsz rajta szényent vagy dühbe gurul egyértelmü testbeszéd sokat elmond igen.ha ugy látod belevan zugva akkor rugd ki nem fog szeretni téged..
2016. márc. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!