Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Úgy érzem összerop...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Úgy érzem összeroppanok

Figyelt kérdés

Van egy 11 hónapos gyerekünk,párom éjjel megy dolgozni,feszt én vagyok itthon,és úgy érzem,hogy lassan elszakad a cérna. Mindig itthon vagyok a gyerekkel,ő délután hazajön,egyből alszik,nyúzza magával a kicsit hogy ő is aludjon,este még persze hogy későn fekszik le. Valamiért nagyon nyugtalan egész este forgolódik,rugdos,felsír. Lehet fogzik..

Ma éjszaka lefeküdtem este 10-kor,de annyira rugdosott a gyerek köztünk,hogy majd csak fél1 kor tudtam elaludni. Elpisszentem 5 percre,megint forgolódott,rugdosott,erre kikeltem magamból és azt mondtam elegem van mindenkiből és kimentem arcotmoani,mire bementem párom rámförmedt,hogy a gyerekből van elegem? Jóvan... Mondom igen, még belőled is,mert leszarsz,nem foglalkozol senkivel és semmivel. Ha kitakarították az egész lakást félóra múlva megint mint ahol bombarobbant... Ledobál mindent,nem segít nekem,ha eszik akkor azt az egy-két tányért is belerakja a mosogató a,h mossan majd én el. Egy üres flakont sem képes kidodni,én még a sok kis dolgon kiborultam,és rákiabáltam a gyerekre, tudom,szégyen,ő nem tehet semmiről, nagyon bánom,és lelkiismeret furdalásom is van,de nem bírom tovább.. Van apja,mégis 0-24 ig mindig én ugrok,soha nem tudok elmenni itthonról,mert feszt csak alszik a párom,akkor én a gyerekkel kiszorulok a nappaliba.. Van olyan,hogy munkásruhával leül a tiszta ágynemüre,vagy nem zuhanyzik 2 napig,mert olyan fáradt,én még a gyerek feküdjünk a koszos ágyba,nem győzök neki könyörögni,hogy ugyan csinálják már valamit.. Ha nem feküdne le délután mikor hazajön,a gyerek se aludna,hamarabb letudna feküdni aludni,és nem lenne mindig az,hogy én non-stop ugrok mindenért,én elhiszem hogy fáradt,én is az vagyok,nem alszok csak napi 4 órát és nekem ez kevés. Mindig én vagyok a rossz,mert szerinte semmibe veszem,de ez nem igaz. Ha lefekszik délután persze kijövök a kicsivel,kint kinlódunk a nappaliba két orán át. Nem bírom kicsit ki kell szabaduljon,mert ossze fogok roppani,és bekattanaok teljesen... Minden elismerésem az egyedül nevelő anyukáknak,hogy bírják! én gyenge vagyok..


2016. márc. 18. 07:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Vááárjunk. Párod mivel foglalkozik először is?
2016. márc. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sofőr egy cégnél,rakodómunkás
2016. márc. 18. 07:55
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Ez ezzel jár. Gondolhattál volna erre hamarabb is. Ez egy ilyen időszak, majd, ha nagyobb lesz megváltozik ez a helyzet. Te is rugdalóztál és téged is képesek voltak felnevelni. Ameddig ilyen hosszú üzeneteket írsz, ki figyel a gyerekre? Remélem ügyelsz rá.
2016. márc. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De kár,hogy nem tudok csúnyán írni :) puszi neked!!
2016. márc. 18. 08:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Először is nyugodj meg. Sajnos van, hogy az ember lába alól kicsúszik a talaj. Az, hogy született egy gyermeked, kvázi sokkhatás a szervezeted és a lelked/idegrendszered számára is. A párodnak is hidd el, egésznap robotol, te is egésznap robotolsz a gyermek mellett,és nincs időtök semmire, főleg nem magatokra.


Gyermeket lassan bekéne szoktatnod kiságyba, egy kisbaba ne aludjon már köztetek,mi van ha ráfekszetek és baja lesz a babának? Nagy levegő, és próbáld szépen átgondolni a dolgokat. Nagyszülőnek szólni, rokonnak,testvérnek, nagynéninek, hogy néha segítsen be.Nem szégyen segítséget kérni. Pároddal meg beszélni, hogy legyen kedves odafigyelni a környezetére, mert nem állatmód kell lakni és együttélni egymással. Vegyen ki szabadnapot,gyereked addig lepasszolni nagyszülőhöz és közösen átgondolni a dolgokat,megbeszélni nem kiabálva.

2016. márc. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy gyenge,csak besokkaltál.Érthető amit írsz,de érthető a párod reakciója is.Lehet nem ártana lassan bölcsibe iratni a picit
2016. márc. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kiságyba aludt mindig,csak elkezdődött a fogzás,és mindig sírt,kiesett a cumi,szomjas volt,magunkmellé tettük,és sajnos már nem is nagyon van még a kiságyba. Azért alszik még mindig velünk,mert félóránként ébred valamiért és nem tudok mindig ugrani,mert én alszok belül... Mindegy.

Magához nem tudom vinni. Anyósom nem szeret,mert nem vagyok milliomos, Anyukám meg sokat dolgozik,meg öreg is már. :(

Köszi a válaszokat,azthittem már rossz ember vagyok

2016. márc. 18. 10:33
 8/9 A kérdező kommentje:
Mamához
2016. márc. 18. 10:34
 9/9 anonim ***** válasza:

+1 az 5-öshoz. Jó tanácsok. A gyerek ne köztetek aludjon, és ha megtehetitek, kérjetek segítséget a szülőktől, rokonoktól, hogy egy kicsit kiereszthessétek a gőzt.


A másik, hogy fejezzétek be a kiborulást, veszekedést, egymás vádolását. Nem vezet sehova, nem segít. Üljetek le, és normálisan beszéljétek meg, hogy ki mit hiányol, mit sérelmez. És nem sértődtök meg, hanem megpróbáljátok megoldani a problémát és mindketten engedni a másiknak, kompromisszumot köttök. Te is segíts neki és ő is segítsen neked.

2016. márc. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!