Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotokkal vagytok, hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotokkal vagytok, hol tartjátok a mobilotokat? Magatokkal viszitek? Lehalkítjátok?

Figyelt kérdés

Én mindig kiteszem valamilyen látható helyre, ha bárki hívna észrevegyem, mivel olyan munkám van, hogy sokszor a nap 24 órájában elérhetőnek kell lennem.

Észrevettem, hogy a barátom egy ideje a saját telefonjait nem hagyja szem előtt. Egy másik szobában hagyja vagy a kocsiban, ha hozzám jön, akkor pedig mostanában többször volt, hogy el se hozta magával. Ha együtt vagyunk, mindig le van halkítva vagy kikapcsolva, és a mobilnetet soha nem kapcsolja be ha ott vagyok. Ez másnak is furcsa lenne, vagy csak én képzelek olyasmit bele, ami nincs is?



2016. márc. 18. 08:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is fura lenne és rá is kérdeznék, miért rejtegeti előlem. Szerintem nem jó jel. Én ott hagyom, ahol épp hagyom, egyáltalán nem zavar, ha mellette pittyeg akár és én nem vagyok ott, nincsen semmi titkolnivalóm.
2016. márc. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
48%
Lehet azért, hogy senki se zavarja akkor mikor végre a párjával lehet.
2016. márc. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
60%

Minthogy nem hívnak olyan sokan, így nem kell hallkítanom, de amúgy azt teszem, ha pl. szeretkezünk, vagy nagyokat beszélgetünk.

Hozzáteszem, hogy egyáltalán nem használok internetes telefont éppen az állandó ugráltatás miatt.

2016. márc. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%
Kérdésed nem alaptalan. Ezer százalék hogy rejteget valamit. Sajnálom, de így van,más nővel beszél,és mivel titkolja,nyilván olyan dolgokról,amit nagyon nem szeretné hogy kiderüljön.
2016. márc. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Változó, hogy hol tartom. Változó, hogy magammal viszem-e, de általában igen. Mindig le van halkítva. Mobilnet sem megy.
2016. márc. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
61%

Ha eddig mindig előlhagyta, meg magával hozta, akkor én is furának tartanám, hogy egyszer csak már nem hozza el, nem teszi ki a telóját.

Ez olyan, mintha nem szeretné, hogy véletlenül belenézz a mobiljába, nehogy megtaláld a rejtegetni valóját. Én ezt tudnám beleképzelni.


De lehet, hogy egyszerűen nem akarja, hogy bármi, bárki megzavarjon titeket, mikor együtt vagytok. Csak rád szeretne koncentrálni, figyelni.


Kérdezz rá valahogy. Bár lehet azt fogja gondolni, hogy féltékeny vagy, vagy hogy nem bizol benne.

2016. márc. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
59%
Aki rejtegeti a telefonját, az VALAMIT/VALAKIT titkol. Én nem szoktam rejtegetni, párom bármikor megnézhetné, és is az övét, mégsem tesszük...
2016. márc. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig elöl hagyta, és most nem, annak valószínűleg oka van.


Ha gyanakodsz, akkor menj elébe a dolgoknak, hogy ne legyen gond.


NE kezdj el kutakodni, kombinálni, nyomozni! NE nézd meg titokban a telefonját, e-mailjeit! A bizalmatlanság megöli a kapcsolatot.


Normális hangnemben megmondhatod neki, hogy ezt észrevetted, és egy picit aggaszt. Nem akarod kiverni a balhét, nem akarsz veszekedni és nem gyanúsítod, de hogyha valami gond van, ha valaki más van esetleg a képben, akkor inkább derüljön ki most, mint hogy később sokkal rosszabb legyen. Ne kényszerítsd, és ne is engedd védekező helyzetbe, ahol bevághatja a durcit és elvonulhat.

Amúgy féltékeny típus vagy? Szokott más nőkkel beszélgetni, barátkozni, szoktatok külön szórakozni?

2016. márc. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező, 1, 4, 7: Inkább ti vagytok paranoidok.


Ugyanazt csinálom én is, mint a kérdező barátja. Ha vagyok valakivel, akkor vele vagyok. Akár egy közeli jó baráttal találkozom, akár randira megyek, akár (most éppen nem levő) barátnőmmel lennék, a telefon jórészt ki van kapcsolva. NEM szoktam elővenni a telefonom sem ha mondjuk tömegközlekedésen ülök, hogy azt ba-.szogassam hogy úgy teljen az idő, sem az utcán nem pötyögök rajta, max az időt megnézni veszem elő.

Nagyon csúnyán tudok nézni arra, aki a társaságomban úgy vesz elő telefont, hogy nem valami értelmes hívást bonyolít vele éppen vagy nem a beszélgetésünkhöz kapcsolódóan veszi elő. Randikon is hatalmas mínuszpont nálam, ha valaki csak úgy elővette a telefonját és írogatott rajta. Mobilnet szinte sosincs bekapcsolva, gyakorlatilag évek óta nem hallottam a csengőhangomat sem, mert minidg le van némítva ha épp be van kapcsolva és néha még az is megtörténik hogy nem viszem magammal.


Nem olyan a munkám, ami miatt elérhető kellene legyek a szabadidőmben is. 22 vagyok, de már 4 éves az okostelefonom, a Messengert csak fél éve telepítettem rá és úgy általában a telefonom is csak telefonálásra és max ébresztőórának használom.

Képzeljétek, vannak ilyen emberek is.

2016. márc. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
55%
100-ból egy, a többi ha így viselkedik, akkor egyértelmű, hogy más ember is van a képben, tehát ez nem paranoia. Ezerszer több esély van rá, hogy a kérdező párja félrejár, mint arra, hogy ugyanolyan, mint te.
2016. márc. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!