Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Törödjek bele a dologba?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sokszor érzem azt, hogy szeretnék még egy gyermeket. Már van egy 6 éves kisfiunk. Eddig nem igazán rajongott párom az ötletért. Kb 2 hónapja feldobta az ötletet, hogy mi lenne, ha vennénk egy házat és akkor bevállalnánk még egy babát. A fellegekben jártam. Néztem a lakásokat, álmodoztam a gyerekről. Ő meg minden havernak mesélte, hogy lesz még egy gyerek. Persze neki egyik ház sem felelt meg. Mindegyikben volt kifogásolni való, pedig el sem mentünk megnézni. A gyerek témát is kerüli, mintha nem is mondta volna. Most jutottam el a depim legaljára. Hagyta hogy bele éljem magam és ennyi. Már nem akarja.
2016. márc. 18. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ez így. Még egy gyerek még eggyel több kötődési szálat jelentene a pasidhoz. Magyarul most, ebben a felállásban könnyen le tudsz majd lépni. Most nyilván nem érzed ennek szükségét, de hamarosan eljöhet ez a pillanat. A következő pasiddal már vállalhattok gyereket. Én így látom.
2016. márc. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lapát.
2016. márc. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Amugy egyre többet jár az a fejembe, hogy talán jobb lenne külön...

Lassan mindennapos vendég az egyik haverja. Többet beszél vele, mint velem. Tegnap már nem érdekelt. Nem sértödtembe látványosan. Csak egyszerüen nem figyeltem rá, amikor beszélt, inkávv zenét hallgattam. 11-ig birtam. Aztán lefeküdtem aludni, mivel ma reggel 6kor keltem. Akkor jutott eszébe hogy jah, akkor menjen a haverja... Kiborit...

2016. márc. 19. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!