Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegbeteg lett ő is? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegbeteg lett ő is? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Mostanába a barátom aki fiatalabb nálam, 18 éves kezd olyan lenni mint amilyen az apja volt.

Ha ideges ütlegel a falba, ajtóba.

Engem a 8 hónap alatt sose ütött, mondta hogy engem nem is fog mert nem lesz olyan mint az apja aki ütötte a feleségét.

Előttem eddig 2x fordult elő ilyen de amúgy már sokszor csak a többit nem láttam.

Először a telefonjába ütött bele mert meg kért hogy ne írjak vissza most a munka társaimnak de vissza írtam. (Az ő mobiljából)

Tegnap pedig a második eset volt munka után haza kísért biciklivel kicsit veszekedtünk és el kezdtem sietni mondta várjak kicsit és álljak meg de csak mentem tovább erre ő a biciklit vágta földhoz. :(

Akkor most mesélek a kapcsolatunkról, ha hibázik vagy esetleg én azt meg szoktuk beszélni veszekedés után és utána nem igazán fordul elő többet.

Mindig keressük egymást mindig találkozunk. Ha valami baj van egyből megyünk. Segítünk egymásnak, Ő nekem itthon a takarításban én neki a tanulásban.

Sokat vagyunk együtt másokkal nem igazán szoktunk eljárni.

Inkább csak ketten vagy a családdal.

Nem unalmas a kapcsolat mindig ki találunk valamit, séta az erdőben vagy egy mozi esetleg egy laza sörözős filmnézős este.

Meg beszéltük hogy az interneten se beszélünk az ellenkező nemmel mert az egyikünknek se tetszik max ha valami fontos dolog végett, pár mondatot vagy munka helyen stb. De állandó jelleggel nem!

Viszont ő már azt se szereti ha lányokkal beszélek.

Betegesen féltékeny lett és ő maga se tudja miért ilyen.

De ez talán annyira nem zavar (még)mer tudja hogy sose csalnám meg, mert mindig is egy ilyen figyelmes emberre vágytam mint amilyen Ő. Volt ugyan úgy fiatalabb idősebb, barátom (pár hetes,hónapos kapcsolatok) de senkivel se jöttem ki ennyire. Egyedül belé tudtam szerelembe esni. Szóval engem nem érdekel hogy fiatalabb 4,5 évvel. Néha tény hogy gyerekes de vállalom ezeket a következményeket tudtam mennyi idős mikor össze jöttem vele.

A tegnapiak után is nagyon sokat gondolok rá és folyamatosan agyalok mit tegyek.

Tegnap mondtam neki adjon pár napot hogy át gondoljam mi legyen. Nagyon meg ijedtem akár csak az első esetnél. Sírtam is, ő is el sirta magát mert mondtam hogy vége stb. Aztán végül abban egyeztünk meg hogy át gondolom.

Nekem tényleg ő az első normális pasim aki gondol rám mindig, eljön elém a munka helyre, mindig velem akar lenni.. Mindig is ilyen barátot akartam de viszont nem egy ilyen idegbeteget akitől rettegnem kell.

Ettől félek a legjobban hogy egyszer valaki bántalmazni vagy megcsalni fog majd egyszer.

De ez hogy ilyen féltékeny lett és hogy ilyeneket csinál.. Nem tudom mit kezdjek ezekkel.

Tegnap persze megígérte hogy soha többet nem fog ilyeneket tenni.

Lehetne rajta segíteni? Vagy én beszélgessek vele a gyerekkoráról? Vagy inkább felejtsem el? Ki mit tenne a helyembe?

Köszi előre is!

Bunkók kíméljenek eléggé magam alatt vagyok így is. Köszi.


2016. márc. 18. 09:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ugyan már. Nem ilyenre vágytál, csak van pár jó tulajdonsága. Ennél ezerszer jobbat is találhatsz, tudod vannak, akik egyszerre törődőek és közben nem ilyen kis idegbajos, féltekeny barmok.

Én már ott szakítottam volna, hogy kijelenti, hogy nem szeretné, hogy ellenkező neműekkel beszélgessek csak úgy, lol, jobban bírom a srácokat, úgyhogy nem fogok senki kedvéért csak lányokkal haverkodni. (Ja bocs, ennek még az se tetszik.)

2016. márc. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

De előtte mégse találtam hasolót se.

Az egyik azt nézte mennyi a pénzünk

A másik a szexre hajtott meg a harmadik negyedik is

Az ötödik leszart..

Mindegyikkel volt valami bajom

2016. márc. 18. 09:58
 3/18 anonim ***** válasza:

ezért találtál valakit, egy fiatalt, akit a szájízednek megfelelően alakíthatsz. (nem mondom, hogy tudatosan, de ez a helyzet)

csak sajnos túl jól sikerült. a hűségből és odaadásból birtoklási vágy lett, az elfojtott félelmekből meg dühkitörések.


engedd el, még rendbe jöhet, lehet rendes kapcsolata.

te meg tanuld meg, hogy egy kapcsolat kompromisszumukon alapszik. senki sem tökéletes, pont az a kihívás hosszú távon, hogy megtanuljuk szeretni vagy legalábbis elviselni a másik hibáit.

2016. márc. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Hmm..fáj ezeket olvasni hogy engedjem el stb

De lehet igazatok van

Köszi a válaszokat

Még érdekelne mások véleménye is

Legbelül lehet olyan válaszokra várok akik azt írják hogy maradjak vele

De lehet tenyleg jobb lenne el engedi.. Egy fiatal lánnyal..

2016. márc. 18. 10:35
 5/18 anonim ***** válasza:

Először a telefont, aztán a biciklit üti. Szerintem, ne várd meg, hogy tönkretegyen valamit. Arról nem is beszélve, hogy ki tudja hol a határ. Téged nem ütne meg (most még), de vajon egy kutyába/macskába belerúgna?


Ráadásul apróságokon hergeli fel magát (persze ott van a másik oldala, hogy ha a barátod megkér valamire, akkor azt miért nem azt csinálod, vagy ha valamiért nem akarod, akkor miért nem mondod el neki, inkább nem mert stb. de ez igazából lényegtelen jelen helyzetben), agresszív természetre utal, nem fog változni, max rosszabb lesz.

2016. márc. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nincs ezen mit agyalni. Teljesen egyértelmű, hogy ott kell hagynod a saját érdekedben.
2016. márc. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Lehet nem fog tetszeni!

Nem tudom érdemes e tanácsot adni.

Szerintem a választ te is tudod, mit kellene tened.

Magadnak se mered bevallani, hogy félsz, rosszul érzed magad ebben a kapcsolatban?

Mentegetheted! Megmagyarázhatod!

De te szenvedsz!

Kapcsolat függő vagy, hogy még vele vagy?

Kétlem, hogy egy idő utan csak a bicaj, v. a mobil látja kárát a hangulat ingadozásának.

Ha magadnak se ismered be, hogy befürödtél a sráccal, nem lehet segiteni.

Viszont előre szólok!

Ha ki akarsz lépni belőle, legyen veled valaki! Szülő, rokon, vagy barát, ha még maradt.

2016. márc. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem félek tőle.

Csak attól hogy el durvul a helyzet később.

De lehet hogy többet tényleg nem csinálna ilyet mer mint említettem mindig tanult a hibákból, és akkor lehet egy jó életre szóló kapcsolatot dobok el?

Hihetetlen mennyire szeretem és ellent mondok az igazságbak.

Ha valaki mással történne ez és tőlem kérne tanácsot en is azt mondanám neki hagyja ott.

De így hogy én vagyok ebbe olyan nehéz ki lépni

Akarom őt meg nem is ..

Köszi

2016. márc. 18. 11:44
 9/18 anonim ***** válasza:

Hagyd ott. Mi az, hogy ne beszélj lányokkal! se? Én itt röhögtem volna ki, és lépek le. Idióta, féltéákeny pöts, aki ráadásul idegbajos is. Hidd el, hamarosan már te leszel a boxzsák, újra és újra.


Exem egyszer ütött bele úgy egy asztalba hogy széttört. Leültettem és megmondtam neki, még egy ilyen, és elhagyom. A további együtt töltött idő alatt egyszer sem fordult elő.

2016. márc. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem félsz, csak hogy eldurvul a helyzet.

Kissé ellentmondásos vagy!

Gratulálok! Megint megmagyaráztad!

A megmagyarázhatatlant!

Csak akkor mit szeretnél?

Senki nem akarja elhinni neked, hogy az a kupac csokoládé, hiába probálid ugy beállitani.

Ez bizony tehén lepény.

Ha neked jó áldogálnod, mert megmag ebben yarázod, hogy legalább meleg.

Hát tessék!

2016. márc. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!