Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolati problémájánál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati problémájánál megfogadod a szomszédod tanácsait ha ad tanácsot?

Figyelt kérdés

2016. márc. 18. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
büdös életbe meg nem kérdezném (mi köze hozzá??), kéretlenül meg főleg ne pofázzon bele.
2016. márc. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
LOL
2016. márc. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Normális ember normális véleményét érdemes meghallgatni.

Az meg nem mindegy, hogy hol lakik?

2016. márc. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Két feltételnek kell ehhez teljesülnie:

1. Ha kérdeztem a véleményét.

2. Ha végiggondolás után úgy látom, hogy a tanács reális, értelmes, megfogadható.

De ez mindenkire érvényes, nem csak a szomszédokra.

2016. márc. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én szomszédom az osztrákoknak árulja a kis testét. Azt hiszem nem. Sőt..úgy vélem még a pénzügyi és pénzkeresési kérdéseket sem neki tenném fel.
2016. márc. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mit mond.


Volt hasonlóban részem. Nyomtuk hajnal kettőkor az ordibálást, majd eltakarítottam a pasit. Aki persze benyalta magát a szomszédhoz.

A szomszéddal évek óta ugy élünk egymás mellett hogy nem beszélgetünk.

Erre jön nekem, és háromnegyed órán keresztül kifaggat, meg elsírja hogy mennyire sajnálja hogy elpucolt a pasi.

Hát... gondoltam magamban, mehetsz utána, ha annyira hiányzik.

2016. márc. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!