Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen esetben hogy éreznéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben hogy éreznéd magad? Ez normális/tolerálható viselkedés?

Figyelt kérdés

A párom hirtelen haragú és ilyenkor csúnyán szól, vagy hangosan. Azért nem ok nélkül, és hamar meg is nyugszik.


Pl internetet állítana be már jó ideje. Egyébként is feszült és valamivel megzavarom vagy zörgéssel idegesítem (véletlenül) és ingerülten rámszól, hogy hagyjam már abba.


2016. márc. 18. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak saját magamról tudok nyilatkozni. Nem vagyok hisztis, de az ok nélküli kiabálás nagyon rosszul esik.

A párom is rám szokott néha kiabálni, ha véletlenül megzavarom valamivel, de ilyenkor én is rászólok, hogy halkuljon el, mert utálom az üvöltözést.

Egy pár ilyen eset után már nem emeli fel a hangját, ingerült, de normálisabb.


Ez is emberfüggő, nem lehet arra alapozni, hogy másokat zavar e az ilyen viselkedés. Ez rajtatok múlik, ha téged zavar kérd meg rá, hogy ne tegye. Ne pont akkor amikor megtette, hanem utána, amikor nyugodtabb.

2016. márc. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyökér.
2016. márc. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Hát, az én exem is ilyen volt, és őszintén szólva engem piszkosul zavart.

Igyekeztem olyankor békén hagyni, de néha kérdeznem kellett tőle valamit, és olyankor nekem támadt, vagy ingerülten válaszolt. Azonnal reagáltam, hogyx ezt ne, de mindig-mindig előjött. Végül beleuntam - ebbe is.

2016. márc. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem az ilyesmi nagyon zavar, valószínűleg azért, mert én meg nem vagyok ilyen. Volt ilyen barátnőm, nem sokáig. Az ilyen "hirtelen haragú" embernek valamilyen nagy feszültség dúl a lelkében, amit talán sosem mond el. Munkahely, pénz, egészség, vagy éppen önértékelési zavara van. Aki békében van magával és a világgal, az nem viselkedik így...
2016. márc. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudom,hogy hirtelen haragú tolerálnám és egy nyugodt pillanatában megkérném hogy ne kiabálljon annyit Velem mert rosszul esik :)
2016. márc. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!