Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két gyerekkel van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két gyerekkel van esélyem párt találni?

Figyelt kérdés
Normális férfit, aki megbecsül és a gyerekeimet is elfogadja? Létezik ilyen? 31 éves vagyok. Tudtok pozitív történetekről?
2016. márc. 18. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, én csak háromgyerekesekről tudok, akik sikeresen találtak párt...
2016. márc. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%

Lehet, de egyet fogadj el: NEM akar a gyerekeiddel túl sokat foglalkozni. 99%

Az az 1% az meg arab.

2016. márc. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

"Normális férfit, aki megbecsül és a gyerekeimet is elfogadja?"


Bocs, de szerintem ezek a dolgok ütik egymást. Normális férfi nem más gyerekét akarja nevelni, mert talál magának nőt.

Mondom ezt úgy, h az anyám is egyedül nevelt minket, tehát láttam példákat. Sajnálom.

2016. márc. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Normális férfit találni kevés az esélyed,mert nekik jut gyermektelen nő is.

Nem sok férfi vágyik arra, hogy más gyerekeit nevelje.

Azért van néhány pozitív példa is,de néha van olyan, hogy elvàlt férfi és elvált nő alakít ki kapcsolatot, és korábbi kapcsolatból származó gyerekeiket együtt nevelik.

2016. márc. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Van aki elfogadja van aki nem.

Nekem van egy lányom és megtaláltam a normális férfit. Lehetett volna más is.

Meg sok gyerekes nő megtalálja a párját.

2016. márc. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5ös vagyok. Hozáteszem a páromnak nincs gyereke és nem is akar. A lányom mégis elfogadja és imádja.
2016. márc. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
én egy nőt/anyát ismerek aki két gyerekkel talált párt, pár éve már együtt is élnek, közös gyerekük nincs. A nő szerint a férfi teljes mértékben elfogadta a gyerekeit, sajátjaként szereti őket. Szerintem ezzel csak áltatja magát. A férfi kb. semmit nem foglalkozik a nő gyerekeivel: nem lehet őket egyedül hagyni a férval, mert a férfi nem szivesen van velük, ha a gyerekek betegek akkor a férfi nem megy értük az iskolába, pedig ő jobban el tudna jönni a munkahelyéről. Két fiú gyerekről van szó, még se csinálnak az illetővel semmilyen apa fia programot, amin csak ők vannak, úgy vannak programok, hogy ott van az anya is.
2016. márc. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Férjem odavan a két gyerekét, sokszor már kicsit féltékeny is vagyok.

Jobb apa, mint a vér szerinti...

Engem is körberajong, udvarol a mai napig.

Most ügyködünk a közös banán. :)

2016. márc. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ismerettségi körben 1 fogott pasit, de vele már nem éltek a gyerekei.

4 másik nő akinek már volt gyereke amikor egyedül maradt, azóta nem jött össze senkivel.

2016. márc. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!