Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kattogok a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kattogok a barátom előző szexuális kapcsolatain, ha nekem is voltak?

Figyelt kérdés

Semmi jogom nincs arra, hogy rosszul érezzem magam emiatt, ezért sem értem...

Nekem is vannak exeim, meg volt már, hogy házibuliban feküdtem le valakivel, meg van egy-két srác akikkel csókolóztam és a közös ismerősök miatt néha bulizunk együtt. De semmit nem érzek már senki iránt.

Eddig akivel párkapcsolatban voltam (2 fiú), mind szüzek voltak és még az első csókjuk is velem volt. A mostani kivétel és már meséltünk egymásnak a korábbi tapasztalatokról, akkor nem zavart, de mostanában néha tudok rajta bosszankodni magamban... Meg ő smárolt egyszer részegen egy osztálytársával meg egy másik is rá akart mászni, és ugye ők mindennap együtt vannak és ez is zavar, pedig érzelmekről szó sincs...

Nem értem magam, hiszen ennyi erővel ő is rosszul érezhetné magát, hogy nem ő nekem az első. És nem is az a bajom, hogy tapasztalt, az még jó is, hanem hogy sajnos akaratlanul is elképzelem a szituációt, ahogy egy lánnyal egy házibuliban ezt meg azt csinálják...

Még az is közrejátszhat, hogy nekem, mielőtt megismertem őt, már fél éve egy csókom sem volt, neki meg a megismerkedésünk előtt egy hónappal volt csók meg fogdosás...

20/L ő 18/F


2016. márc. 18. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Megfeleléskényszered van, jobb akarsz lenni mint az elődeid és ezért faggatózol...nincs elég önbizalmad.

A partnered el fogja dönteni, hogy számára megfelelő amit nyújtasz, ha valami problémája lesz majd szól, nem kell azon kattognod, hogy kitaláljad a gondolatait.

Nyugodj meg és arra figyelj, amire kér Téged!!

38F

2016. márc. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Okosat mondasz, de eddig azt hittem, ilyen téren van önbizalmam. :) Köszi!
2016. márc. 18. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!