Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők idézeteit miért vegyük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők idézeteit miért vegyük komolyan, ha a pasiékat mindenki leszarja?

Figyelt kérdés

egyáltalán vannak pasis idézetek?


láttam egy női idézetet :


lehet, hogy széles a csípőm, de a mosolyom is, ha szeretnek


ezzel szemben lehet egy pasinak bármilyen idézete, kiröhögik. Mondhatnám énis, hogy :


lehet hogy kicsi az intik méretem, de nagy a szivem


vagy


nincs saját lakásom, de a szivemben otthon éreznéd magad


egy nő sem venné komolyan, el se gondolkodnának...


2016. márc. 18. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Én mindenki szaros idézeteitől eldobom az agyam.
2016. márc. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem pl. pont tetszik, ha valaki kreatív!

A normális nők értékelik a humort, persze azt nem, ha reggeltől estig egy Humor Heroldot kell elviselni.

2016. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 VirágésBence ***** válasza:
Ezek csak idézetek, senkit nem érdekelnek.
2016. márc. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én ettől vagyok ki A férfiak a telt idomokat szeretik, csak a kutyák játszanak csontokkal! írják facebookra a kövér nők....
2016. márc. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én soha nem mondtam még ilyen közhelyeket. Nőtől is gáz, nem csak pasitól.
2016. márc. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Sok ilyen igazságtalanság van.


Ha egy csaj melle ronda "ugyan már!" ha egy srác farka nem elég bazinagy "röhögjük ki!"

2016. márc. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Itt is bárki készíthetne egy ilyen oldalt berakhatna képeket és írhatna magától okosságokat, ez mind egy általános marhaság, sosem foglalkozom velük.
2016. márc. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Amit a 4es írt.

Pasiba: Az igazi nők a pocakot szeretik,csak a gyerekek játszanak kockákkal. (ezt meg kövér pasiknál láttam már kirakva)

Amúgy meg nem nagyon érdekelnek ilyen jelegű idézetek...elsem olvasom öket nagyon.

N/24

2016. márc. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Amiket felírtál, önfelmentő idézetek. Ezek a nőknek még úgy ahogy nem állnak szarul, mert egymást folyton vállba veregetik, mi pedig dugni akarjuk őket, így mi is(max nem szólunk semmit... ami kifejezné az amúgy jogos szánalmat).


Egy férfinél azonban ezen egykaparóan szánalmasak és nevetségesek.

Kicsi a farkam, de... Ebből hogy lehet jót kihozni?

A Férfi-style az elsősorban férfias, vagyis lehet szarkasztikus, kemény, kikacsintó, fonákját-mutató, szexista, de nem lehet önfelmentő semmiképp sem.

Pl. "Tudom, hogy nincs olyan bicepszem, mint Stallonenak, olyan hasizmom, mint Brad Pittnek, de úgy nyalok, mint Lassie...."

Esetleg lehet egy női-jellegű idézet kifordítottja vagy arra szóló válasz, pl. ez: [link]


Fontos eleme a műfaj férfi változatának, hogy sosem veszi magát komolyan, de a sorok közt elbasxott nagy igazságokat rejt.

A női változatok explicitek, érzelmekre hajtanak és nagyon nem eredetiek(kb. 3 szó után simán kitalálod a negyediket) és nagyon fontos ismérvük, hogy férfi szájából(megosztásából) hihetetlenül nevetséges és buz.is.

2016. márc. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A második még aranyos is :D De egy pasi ilyet max annak a nőnek mondjon, akit tényleg szeret, és utána tegye hozzá, hogy azért albi van és saját is lesz :D

Egyébként az utolsó tökéletesen leírta a helyzetet.

2016. márc. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!