Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem megy már a szex (undoro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem megy már a szex (undorodás/megunt együttlétek miatt) akkor már mindenképp vége van a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Ha meg akartátok javitani, hogyan kezdtetek neki? Oké, szexuális élet felpezsditése, különböző szexi fehérneműk (ez eddigis volt), esetleg kellékek (a bevállalósbbaknak). De valahol nem itt érzem a gondot. Az utóbbi időben annyit veszekedtünk ostobaságokon, hogy én arra gyanakszom, hogy azért nem kivánom már egyáltalán, vagy ha igen, az tényleg borzasztóan minimális.

Megbeszélném vele, sőt, jó lenne, de nagyon heves természetű, és ebből is veszekedés lesz.


Hogyan tovább?



2016. márc. 18. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
szexuálpszichológus, párterápia.
2016. márc. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezért lett vége egy kapcsolatomnak. A szex nagyon meghatározó. Hiába tudtam elképzelni vele az egész életemet, de mivel a szexet már nem kívántam vele, otthagytam.

Lehet, hogy egy szexuálpszichológus tud nektek segíteni.

2016. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen meg kell beszélnetek. Próbálj ne úgy fogalmazni, hogy pl. "te egyszer ezt és ezt mondtad", hanem mondjuk "én azért nem értettem egyet, mert én nem szeretem" stb... Most lehet hülye példákat hoztam, de a lényeg, hogy tedd énközpontúvá. Ne azt mondd, hogy Ő mit csinált rosszul.

Ha mindkettőtök meg szeretné menteni a kapcsolatot, akkor szerintem mindenképpen kezdjétek romantikázással, még akár úgy is, hogy nem szexeltek utána. Mintha visszaugranátok a kapcsolat elejére. Ha nem kívánod, akkor tök mindegy, hogy mit találtok ki, nincs az a fehérnemű, vagy bilincs, ami miatt újra ugyanolyan lesz, mint volt.

2016. márc. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha undorodás van vége a kapcsolatnak. Ezek szerint lelkileg sem elégít ki, ami még rosszabb, mintha a szex nem lenne elég jó. Nem vagytok egymáshoz valók. Ha a felek minden apróságon összevesznek annyira nincs összhang, sajnos el tud múlni a megmaradt szeretet, vonzódás is. Neked kell érezni, hogy mi az ami még pozitív, ami miatt érdemes lenne esetleg megmenteni a kapcsolatot. Ha a negatívum több, nem érdemes vergődni, tovább kell lépni.
2016. márc. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan? Minek erőlködsz? Undorodsz tőle,ahogy írtad. Nem vonz. Feszt vitáztok. Akkor mit akarsz tőle? Én is ilyen kapcsolatban voltam. Ment feszt a vita minden kis szarságon. Szex nem volt. Nem kellett. Nem kívántam,meg utáltam. Ő meg félre lépett. Voltam párkapcsolati tanácsadónál de nem segített mert tudtam,éreztem hogy ezt én nem akarom. Nekem ő nem kell. Így eljöttem. Ami nem megy,azt nem kell erőltetni.
2016. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!