Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jellemző, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző, hogy a barát és a lány legjobb barátnője összeszűrik a levet? Nektek volt már valami ilyesmi, hogy a legjobb barátnőddel/barátoddal kavart a párod?

Figyelt kérdés
2016. márc. 19. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Enyhe megjegyzések voltak, de amúgy velem járt a srác, nem nagyon foglalkozott másokkal. Viszont éppen ezért nem barátnőzök. 27 L
2016. márc. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
milyen megjegyzések?
2016. márc. 19. 11:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Két évig jártunk a pasimmal és az egyik barátnőmmel összeszűrték a levet.Utólag nem bánom.Engem nem szeretett.
2016. márc. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnád hányszor hallottam már: "Pedig a legjobb barátnőm volt". Ennyit a legjobb barátnőkről.
2016. márc. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

érdekes egyébként, én azt vettem észre,hogy a nők nagyobb férgek ilyen szempontból mint a pasik. mondom ezt úgy, hogy én is nő vagyok.

de a férfiaknál, ez inkább tabu,és tartják is magukat ehhez.(persze itt is vannak kivételek nyilván)

2016. márc. 19. 12:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Jelen. Addig duruzsolt, stb., míg szakítottunk az exszel. Ők nem jöttek össze ténylegesen (a csajnak van párja), de a flört ment ezerrel a hátam mögött.


A csaj azóta nem a barátnőm - egyébként ő már gy másik kapcsolatot is szét akart brmolni, csak az nem jött össze neki, ott a srác és a lány kibékültek, és 8 éve boldogok.

2016. márc. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindig ez történt kb, elég durva,de igaz. Talán 2 lány barátnőm van akinek engedném a közelébe a pasimat,az egyiket azért,mert külsőleg tudom,hogy nem potenciál a másikat pedig azért ,mert gyerekkorom óta legjobb barátnőm nagyon intelligens és ismerem őt,soha nem lenne képes ilyen lépésre.

Viszont más barátnőket akárhogy szeretem őket stb,nem engednék a pasim közelébe,mert sajnos a nők nagyon durván ilyenek...az összes pasim összejött egy barátnőmmel akivel eddig jártam :DD de idős nénik is gyakran meséltek ilyen sztorikat és van is erre egy mondás "asszonynak nem kell barátnő" . Ja és még a saját nővéremtől is óvnám a pasim,ismerve őt..

2016. dec. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!