Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ellenkező nemü barát - mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellenkező nemü barát - mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A barátomnak van egy lánybarátja, akivel viszonylag rendszeresen találkoznak is. Ez engem eddig alapjáraton nem zavart, bár nem mondom, hogy örültem neki, de én azt vallom, hogy igenis létezik csak barátság férfi és nő között, nekem is volt egy-két nagyon jó fiú barátom, és sosem volt köztünk semmi az égvilágon. Én kis hülye, naiv ebben a hitben voltam, nem szóltam semmti a barátomnak, mire kiderült nemrég, hogy régebben (évekkel ezelőtt, még mielőtt megismerkedtünk volna) azért nem egészen csak barátok voltak ezzel a lánnyal, hanem volt köztük szex is pár alkalommal. Ezen kicsit kiakadtam azért. Nem is azt mondom, hogy eddig titkolta volna ezt, mert olyan természetességgel jelentette ki, mintha ezen semmi nem lenne, hisz "az már régen volt".Aztán be is ugrott, hogy tett erre egy célzást régebben is, csak nekem nem esett le. Na mindegy. A lényeg, hogy azért a reakciómból láthatta, hogy nekem ez nem igazán tetszik, de nem csináltam jelenetet vagy valami, nem vagyok az a típus. De mégis, azóta folyamatosan ezen kattog az agyam: ez mennyire normális? Szerintem nem igazán, de akkor sem tudom, mit tehetnék. Nem attól félek, hogy megcsalna, eddig sem féltem tőle, mert nem volt olyan konkrét alany, akire féltékeny lehettem volna - meg jelét sem adta soha. De ez nekem nem esik valami jól, hiába bízom benne (igyekszem legalábbis). Viszont mit tehet ilyenkor az ember azon kívül, hogy eljátssza a házisárkányt és "megtiltja" hogy találkozzanak? Lehet ezt normálisan kezelni, és teljesen nyugodt lélekkel elfogadni? Esetleg valaki van/volt ilyen helyzetben? Minden tapastalatot, tanácsot szívesen fogadnék :) Korunkat illetően mind huszonévesek vagyunk. És még hozzátenném azt, hogy ezt a lányt én személyesen nem ismerem, más a baráti körünk.
2016. márc. 20. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
A tiltás nem jó ötlet, azzal csak elüldöznéd a srácot, az tuti. Én valószínűleg megkérdezném tőle, hogy ha volt párszor szex is, tehát mint nő, valamennyire biztosan vonzónak tartja, ráadásul ennyire jóban vannak, hogyhogy nem lett több. Miért nem jártak? Valószínűleg megvan az oka, és talán ha elmondaná, hogy miért nem ő kellett neki, az megnyugtatna.
2016. márc. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem is van olyan fiúbarátom akivel volt néha valami...

de ez ilyen, gimisek voltunk, sose akartunk járni meg semmi, kíváncsiak voltunk. azóta van/volt komoly kapcsolatunk, és szerintem ő lenne az utolsó ember akire féltékenynek kéne lennie a barátomnak. ha akartunk volna valami komolyabbat, lett volna rá lehetőségünk. :D

22L

2016. márc. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A tiltás semmiképp nem jó ötlet szerintem. Ha választás elé állítod, lehet hogy azt válaszolja hogy akkor a barátságot választja, mert egy mély barátság esetén az akár őrökre is szólhat, a mai világban a kapcsolatok kevésbé. A helyedben én megpróbálnék vele beszélni hogy miért nem lett belőle végül kapcsolat, miért maradtak a barátság mellett, megkérném hogy meséljen és igyekeznék nyugodtan meghallgatni, esetleg (ha csak őt nem ismered vagy ott tart a kapcsolatotok) fel ajánlanám hogy szeretném megismerni a barátait
2016. márc. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

En ilyenkor megyek a baratommal a talira es nem szolok semmi kulonoset. De mutatom, h vagyok es nem usdza meg, ha probalkozik ramaszni a pasimra. Ez le szokott esni a noknek a baratom kotul a hobbijaimbol meg a habitusombol. :)

Eddig mind lelepett magatol. Tudjak, h nem en vagyok az, aki feladja.

A volt dugopajti meg szerintem nem eshet a baratsag kategoriajaba kesobb se.

Hidd el lelep, ha latja a hosszas csokjaitokat es olelgeteseiteket 2 percenkent. Ez a fontos, ezt csinald.

N

2016. márc. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tiltás természetesen nem jöhet szóba, semmi jogod hozzá. A párod azzal barátkozik akivel akar.

Egyszerűen csak le kell nyelni a békát és kész. Nekem is van olyan férfi barátom akivel évekkel ezelőtt volt köztünk intim kapcsolat. Ez nem jelent semmit. A férjem sosem volt féltékeny, mert tudja, hogy sosem csalnám meg, nem csak vele nem, hanem senki mással sem. Ez a bizalom. Ha téged ez a dolog zavar, akkor te nem bízol meg a párodban. El kéne gondolkodni rajta, hogy miért nem.

2016. márc. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha találkoznak legyél te is ott. :D èn is ott szoktam lenni ha párom a barátaival találkozik
2016. márc. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! Természetesen azért írtam, hogy a tiltáson kívül, mert ezzel nem számolok...

De akárhogy is agyalok, semmire sem jutok, csak arra, hogy ez van, nem tehetek semmit, de ha egyszer zavar, azzal sem tudok mit csinálni.

2016. márc. 20. 19:40
 8/9 anonim ***** válasza:
De tudnál. A bizalom az egész kapcsolat alapja. Mi értelme olyannal kapcsolatban lenni akiben nem bízol meg? Nincs mire építeni a viszonyoitokat. A bizalom hiànyából még sok probléma lesz. Hidd el, tapasztalatból írom.
2016. márc. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Akik a bizalommal jöttek, azokat ez a legkisebb mértékben sem zavarná? Ezt azért nem hiszem.

Persze, lehet úgy is mondani, hogy most kicsit megingott a bizalmam benne, de mint mondtam, nem attól félek, hogy megcsalna. Egyszerüen maga a tudat zavar, hogy olyan növel találkozgat, akivel anno lefeküdt. Ahogy egy elözö válaszoló írta: akkor mégiscsak nöként tekint(ett) rá. Én ilyet biztos nem tennék.

2016. márc. 21. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!