Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kimennétek a párotok nélkül külföldre dolgozni?

Figyelt kérdés

Ha pl. csak egy évről van szó, és neki nincs lehetősége kimenni veletek, akkor itthagynátok csak azért hogy több pénzetek legyen?

Mi ezen kaptunk kicsit össze a párommal. Én nem hagynám itt, Addig nem mennék ki, amíg ő nem tud velem jönni. Ő viszont azt mondta simán kimenne, és nekem ez rosszul esett, de lehet hogy én vagyok túl érzékeny.


2016. márc. 20. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Kinek ne esne rosszul? Felrúgna egy kapcsolatot egy külföldi munkáért. Nekem is rosszul esne...
2016. márc. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem mennék ki, viszont olyan nincsen, hogy nekem ne legyen lehetőségem kimenni, szóval visszafelé ebből nem lenne gond.

(Nyilván nem Ugandába akarna menni, hogy ne tudjak / akarjak menni vele.)

2016. márc. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy túl érzékeny, párod volt nagyon tapintatlan.


Nekem feltett szándékom,hogy Magyarországon éljem le az életem és ezzel mostanság baromi népszerűtlen vagyok a magyar emberek körében.Nem furcsa ez egy kicsit?

2016. márc. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat, nezd szerintem tulreagalod, de valoszinuleg azert mert meg nem voltal olyan helyzetben, hogy konkretan kenyerre nem tellett, nemhogy uj ruhara vagy egy dragabb tusfurdore. En voltam, anyukamek is voltak, igy nem olyan reg, amikor anyukam kapott lehetoseget durvan tizszeres fizetesert kulfoldon, nem sokat gondolkodtak rajta edesapammal, pedig nalunk van fiatalabb teso is (10 eves). Es ezek a dolgok az en gondolkodasomat is alapvetoen megvaltoztattak, szoval ha nekem lenne lehetosegem engem sem hatraltatna semmilyen sertodottseg parkapcsolati reszrol. Penzbol elunk, nem szerelembol. A jo lehetosegeket pedig ebben az orszagban sajnos nem dobaljak az ember utan, ha van akkor meg kell ragadni. Aki igy gondolkozik mint te, az szerintem meg nem volt igazan nehez anyagi helyzetben es oruljon ennek:).
2016. márc. 21. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!