Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha egy telefonnal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy telefonnal csal?

Figyelt kérdés
2 eve vagyunk egyutt, mindig is kicsit tobbet volt online mint kellett volna, de az utobbi idoben mar elviselhetetlen. Nem az a problema ha valaki orankent eloveszi es megnez valami fontosat, de neki szo szerint 2 percenkent jelez a mobilja es folyamatosan nezegeti , irogat. A bajt tetozi, hogy nemreg osszevesztunk mert elkezdett megint beszelni egy olyan "novel" aki regebben is folyamatosan szo szerint lek...azott engem, meghozza a baratomnak szidott, teljesen oktalanul es ketszinu modon. Nem esett jol, hogy megint megkereste, es ezt elmondtam a paromnak. Most minden jelszavat megvaltoztatta, a telefonjat sarkany modjara vedelmezi es folyamatosan nyomkod. Alapbol is feltekeny tipus vagyok( sajnos ez az en hibam es tisztaban vagyok vele) de most mar olyan mintha nem is lennenk egyutt mert o mashol jar... mit tegyek?
2016. márc. 20. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Hát bakker, hol van neked 4k-s kijelződ vagy autófókuszod?
2016. márc. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Hiába, nem rezegsz eléggé.
2016. márc. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

A párod keresöben van , át akar nyergelni ....

Tapasztalatbol mondom ... Lehet jelentektelennek tunik egy ilyesmi de ha igy tesz mihelyt jobbat talal meglép , hirtelen , minden elökeszulet nelkul...

Lehet mar par randin is tul van ...

Ezt tette az enyem is ... El el tunt a mobilozasok utan es megkerult aztan egyre több napra tunt el vegul vegkepp

2016. márc. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Van teneked 65536 millió színű érintőképernyőd?

Nnaugye!


Egyébként van már művaginás mobil is? Mer' akkor én is aggódnék.

2016. márc. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem mobillal csal hanem nökkel / növel es ha ennyi tisztelete nincs irantad h legalabb titokban csinalja akkor sok jora nem szamithatsz ... Ha szeretne, lezarva tartana a mobilt amig egyutt vagytok
2016. márc. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Szoval 0 tisztelet , es kiszolgaltat , kitargyal teged mas idegen nökkel , nem lojalis irantad , nem ferfi
2016. márc. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Te is vedd elő a telefonodat, írj rá facebookon és ha már így megragadtad az érdeklődését, beszéljétek meg ott a dolgot...

Őszintén szólva az ilyen szintű érdeklődés/tisztelethiányon nem tudom, hogy lehet-e változtatni, de a kommunikáció néha csodákat tehet.


Amúgy megéri kutakodni gyk-n ilyen telefonos kérdések után, hátha kihagyunk valamit.

( http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap.. - milyen érdekes, hogy ugyanolyan gyenge, harmadrangú viccek vannak itt is, mint amiket te megkaptál #1, #2, és #4től, de itt valahogy a telefonozó csaj a hülye, és a hanyagolt pasi az áldozat:) )

2016. márc. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fish1 ***** válasza:
Ha ennyire telefonfüggő lenne, akkor első körben beszélnék erről vele, hogy elhanyagolva érzem magam mellette, és tiszteletlenségnek tartom. Ha nincs hatása, második körben közölném vele, hogy legközelebb akkor találkozok vele, ha nem pötyög folyamatosan. Ha elkezdené, faképnél hagynám. És itt ki is derülne, hogy a telefont választja más nőkkel a háttérben, vagy engem.
2016. márc. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a rendes valaszokat! :)

A favicceket pedig nem ertem - ha mar feltetlen ki akarod fejezni hogy hulye vagy, legalabb vicces lenne :/ A rezgoset meg inkabb akkor lehetne elsutni ha en a pasi lennek vagy nem?

2016. márc. 21. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!