Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ér rá nappal?

Figyelt kérdés
Friss kapcsolatban vagyunk, mindig este 10-től reggel 10ig ér rám. Nincs közös képünk, közösségi oldalon kapcsolati stàtusz.. Semmi. Ha megkérdezem miért nem ér rà nappal a válasz az hogy dolgozik, ami elég érdekes mert tudom, h van amikor ráér egész du. és otthon is van... Mégse szól h fussunk össze, úgy se h 2 hétig nemlátott elutazás stb miatt. Közös programot nem szervez kettesben csak ha a barátai is ott vannak akk elhív engem is, előadja h miattam találta ki, amire végül én nem mentem el, de ők elmentek nélkülem is... Ez mi ez?!

2016. márc. 21. 10:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
Dísz barátnõ vagy. Arra kellessz,hogy mutogasson meg dugogasson. Mond meg neki,hogy ez vagy változik vagy neki bizony lapát.
2016. márc. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
44%
Nem tett ki a fészbukkra? Azonnal szakíts ezzel az őskövülettel.
2016. márc. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Mar en toroltem magam fbrol egy hete mas okbol, szoval nekem nincs szuksegem a fbra, nem azon van a lenyeg, csak az is a mozaik egy kis darabja es kezd osszeallni a kep... H van vki mas neki. Diszbaratno? De akkor kimozdulna velem napkozbe! De soha nem mentunk el sehova fenyes nappal! Mondjuk ejszaka se.
2016. márc. 21. 10:39
 4/23 A kérdező kommentje:
Ja es meg mielott az lenne h csak szexre hasznal.... Nem szexelunk :D hihetetlen ez az egesz ezert is kerek tanacsot mert en mar teljesen ertetlenul allok a dolog elott :D
2016. márc. 21. 10:43
 5/23 anonim ***** válasza:
61%

Szereto vagy. Van valakije: ezert nem talalkoztok nyilvanosan. A baratai meg nem aruljak el. Ok alibi. A facebookra is ezert nem tesz ki. En se facebookozok sokat, de regisztralj vissza es figyeld a kovetkezo pasinal, h kitesz-e oda. Az egy eleg egyertelmu arulkodo jel.

Ezt a pasit meg rugd ki. Csak csalodast okoz neked.

N

2016. márc. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Szereto vagy. Teljesen egyértelmű
2016. márc. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Fa**a
2016. márc. 21. 11:21
 8/23 anonim ***** válasza:

Ismerős, voltam ilyen helyzetben. Hát persze, hogy volt más is neki, de 3 hónapot elpazaroltam rá. Én ba$ztam ki, mert erre se volt képes.

Hidd el, neked kell lépni, ő nem fog. Neki kényelmes így...

2016. márc. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, nem tudok mit mondani erre
2016. márc. 21. 11:39
 10/23 anonim ***** válasza:
78%

Ha kizárólag akkor ér rá,amikor neki megfelel, akkor valószínűleg más is van az életében. Attól még hogy otthon van lehet más elfoglaltsága is, ez semmit nem jelent. Szeretőt nem feltétlen szoktak bemutatni közös barátoknak, az nagyon ritka, mert kockáztatja a lebukást és a barátokat is kellemetlen helyzetbe hozza. Egy friss kapcsolatról van szó....elég óvatos a pasi, nem enged túl sok betekintést az életébe, bizalmatlan Veled szemben.

Legközelebb menjél el és találkozzál a barátaival, lehet hogy idővel közelebb enged magához!!!

38F

2016. márc. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!