Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek ilyen baratno?

Figyelt kérdés
Aki laza es nem hisztis, sose kapja fel a vizet
2016. márc. 21. 12:29
 1/3 A harmadik szem ***** válasza:
71%
Egy olyan társ kell melléd, aki egy ilyen barátnőd hoz ki belőled.
2016. márc. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Melózni kell ehhez. Voltam együtt kilenc hónapig egy olyan lánnyal, aki mindenen felkapta a vizet, hisztis volt. Én hiába próbáltam minden ilyesfajta megnyilvánulását higgadtan kezelni, ő nem fogta fel, hogy a saját jellemét megváltoztatni nagyon kemény, hosszú munka. Ilyen helyzetben, mindig mérlegelj a hiszti előtt. Megéri veszekedni emiatt? Valóban akkora probléma ez,hogy ügyet csináljak belőle, vagy csak felfújom? Igyekezz higgadtan elmondani azt, ami bánt, és ne kezdj kiabálni, csapkodni. Az elején hatalmas önkontrollt igényel ez, de szépen lassan természetessé válik, hogy higgadtan kezelj egy konfliktushelyzetet.

Jó munkát, sok sikert kívánok ehhez.

20/F

2016. márc. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Titusztitusz ***** válasza:
41%
Olyan palit kell választanod ez esetben barátnak-férjnek, aki MAXIMÁLISAN, sőt, még azon túl is ki tud elégíteni szexuálisan...Amennyiben találsz ilyen fickót, majd meglátod, hogy PONTOSAN OLYAN LESZEL majd, mint amilyen tulajdonságokat leírtál a kérdésedben...
2016. márc. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!