Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolat függőségből van aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat függőségből van aki "kigyógyult"? Mikor és hogy változtatok meg? Minek a hatására?

Figyelt kérdés
2016. márc. 21. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőm igen. Terápiára jár, így változott az önértékelése és már mást keres egy párkapcsolatban, mint korábban.
2016. márc. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Költőnő? ***** válasza:

Nem a kapcsolatfüggőség a függőség maga. Az csak egy választott szer.

Az okát kell megtalálni és azon dolgozni.

2016. márc. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, en. Rengeteg egyeb cel, motivacio felallitasa, sok sport es rengeteg ido. Kegyetlen nehez, de nem lehetetlen.
2016. márc. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3 as de igazából neked is az onértekelesedet kellett rendbe rakni?
2016. márc. 21. 15:10
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kaptam egy pofont. Szó szerint, és ettől tértem észhez. Röviden és tömören olyan kapcsolathoz ragaszkodtam amiről tudtam, hogy nem működik, nem vagyok boldog, mégse tudtam elengedni.

A végén a vőlegényem közölte nagy bocsánatkérések közt, hogy megcsalt, de nem jelentett neki semmit stb stb. Akkor mérgemben mondtam, hogy részemről vége a kapcsolatnak, és a szakítás hírére felpofozott. Mikor magamhoz tértem visszaütöttem. Aztán csúnyán összevesztünk, és végül elhagytam.

Ez akkora sokként ért, hogy utána 2 évig senkim nem volt, mert nem akartam, és ki is "gyógyultam". Tudatosítottam magamban, hogy értékes ember vagyok, és nem fogok többé olyan férfival együtt lenni, akivel nem vagyok boldog. Ha ennek az az ára, hogy sokáig egyedül vagyok, akkor úgy. Ezért sem volt több hosszabb kapcsolatom. Akivel nem éreztem jól magam, azzal 1-2 hónap után szakítottam. Végül megtaláltam az igazit is.:)

2016. márc. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MZ.per.X ***** válasza:
Én ki, most már kapcsolatot sem akarok :D
2016. márc. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!