Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szeretnek ki a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretnek ki a nők hamar egy férfiból?

Figyelt kérdés
Több párkapcsolatomnak is így lett vége! Pedig nem csaltam meg senkit, illedelmes, tiszteltudó, művelt vagyok. Szép jövő áll előttem. De még is kiszeretnek belőlem! Mostani kapcsolatomba is észre vettem, hogy egyre jobban szeret ki belőlem a párom. Pedig mindent megteszek de mégsem elég!
2016. márc. 21. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Mert találnak jobbat. Mindig találnak.
2016. márc. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

"Pedig nem csaltam meg senkit, illedelmes, tiszteltudó, művelt vagyok." Ezért.

Vagy a másik lehetőség, hogy találtak egy jobb képű kant.

2016. márc. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Unalmas vagy?
2016. márc. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A fenti 3 válasz mind stimmel.

Hogy rövid legyek és velős, a nők nem vevők az ilyen "steril" kapcsolatokra.

Ez biztos valami evolúciós kényszer, ntom.

Ők azt szeretik, ha mindig benne van annak a szikrája, hogy tudsz nekik valami újat, élet-igenlőt, váratlant húzni.

Ezt értsd, ahogy akarod.

2016. márc. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Oszt turcsi e vagy ? :D (nyugi lesz jobb)
2016. márc. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"illedelmes, tiszteltudó, művelt"


Itt a magyarázat. Annak ellenére, hogy elméletben az ilyen férfiről álmodnak a nők, a gyakorlatban az ilyen pasas, főleg hosszú távon, elviselhetetlen számukra.

2016. márc. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát eddig az illedelmes, tisztelettudó, művelt férfiak előbb-utóbb valahogy mindig végérvényesen eltűntek az életemből. Úgy érezték becses személyüket nem pazarolják olyan egyszerű nőre, mint én. Ezért kerestek maguknak szebbet, becsesebbet. Ellenben a szoknyapecér, macsó férfiak ha el is tűnnek, náluk megvan az esélyem, hogy visszatérnek. És legalább tőlük kap az ember egy kis kedvességet, még ha rövid időre is.
2016. márc. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!