Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátnőm a beteg tesóm miatt nem akar nálunk lenni?

Figyelt kérdés

Mostanság már állandóan mondja,hogy találkozzunk nála,meg máshol,meg nem jön nálam,mondom neki,hogy nem muszáj itt lenni,csak jöjjön be egy kicsit(anyu nagyon kedveli)de ő nem jön,é ez a beteg tesóm miatt van(down kóros),mert eddig is kb háromszor aludt nálunk,de akkor is egyszer sem akart kijönni a szobából se,még a fürdőbe is én kísérgettem,tegnap mondtam is neki,hogy azért nem jössz,mert az öcsém ilyen?ő meg gyorsan tagadni kezdte,aztán mondta,hogy kissé zavarja,meg fél tőle.

Pedig nincs miért,mert nagyon jó szívű,aranyos kedves srác.

Szeretem a barátnőmet,de emiatt nem akarok szakítani vele.



2016. márc. 21. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Én a helyedben átgondolnàm, hogy akarok-e ilyen emberrel kapcsolatot.
2016. márc. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Beszélgess vele erről a témáról!

Az elején tuti nehézkesen fog menni, meg feszült is lesz a légkör, de ez azért van, mert nem kifejezetten fél tőle, hanem maga a helyzet rémíti meg, nem tudja mire számítson, nem tudja hogyan kezelje a helyzetet, a tesódat.

Biztos nem találkozott még ilyen beteggel személyesen, nem akar ő se rosszat.


Mikor én mentem a párom beteg mamájához, én is tartottam a dologtól, mert végül is egy beteg emberhez mentem el, és mégis hogy miről beszéljek vele, hogy viselkedjek vele. Pl fekvőbeteg volt, és azt se tudtam hogy megpusziljam-e vagy sem, felkelni se tudott az ágyból...

Szóval érthető, de velem a barátom beszélt ezekről, "segített" hogy mit hogyan csináljak, figyelt, ha nem értettem amit a mama mondott, visszakérdezett vagy elmondta vagy akármi.

2016. márc. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Hát ez így sokáig nem fog menni... vagy felnő egy picit, vagy nem fogod bírni.
2016. márc. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem is le kéne ülni és beszélgetnetek a témáról.

Elmondanod,hogy mire számítson, s megbeszélni barátnőddel,hogy egyszer menjen áthozzátok és beszélgessetek hármasban tesoddal.

2016. márc. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem találkozott még ilyennel, nyilván tart tőle. Értékeld, h nem szidta szanaszét, mai világban már az is valami.

Beszélgettek róla, aztán vagy megbarátkozik vele, vagy nem

2016. márc. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

Mennyi idősek vagytok?

Az egy dolog hogy esetleg még nem volt fogyatékos ember a környezetében, de ha már elmúlt 12 éves, tudnia kellene hogy nem kell félnie tőle. Kísérgetni a fürdőbe?

Jesszus... az öcsédről van szó. Aki beteg. Jószívű, aranyos, kedves srác ahogy írtad.

Lehet lepontozni, ha az őszinteség fáj sajnos. Csak reménykedhetsz hogy ez a hozzáállás meg fog változni.

Ha zavarban van, az más. Beszélgessetek hármasban, foglalkozzatok vele egy kicsit és ha ezek után sem változik a barátnőd viselkedése, én ott hagynám. Barátnőd lehet még, de öcséd egy van, értékelned kell.

2016. márc. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
72%
Szerintem a lány elmondta a szüleinek, hogy a te családodban ilyen betegség előfordul, és a szülei nem akarják hozzátok engedni. Egyáltalán azt sem akarják, hogy együtt legyetek, mert esetleg tovább gondolták, és félnek, hogy a gyereketek is örökölni fogja a down-szindrómát.
2016. márc. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
Sikerült megbeszélni? :)
2016. ápr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!