Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak kisebbségi érzése van mellettem, ez az én hibám? 20/L

Figyelt kérdés

Az a helyzet, ő mindig hangoztatta nekem, hogy nem "egy csapatban játszunk", amit ő úgy értett, hogy én sokkal szebb és okosabb vagyok nála.

Szerinte én olyan férfit érdemlek, aki nekem mindent meg tud adni (autót venni, gyémántékszereket adni stb.).

Én mindig mondtam, hogy nekem a "minden" a kapcsolatban azt jelenti, hogy virágot hoz nekem néhanapján, elvisz randizni ( a séta is randi nekem), vagy eljön elém a buszhoz esetleg a sulinál meglep. Nekem ezek jelentik a mindent, de ezt bezzeg nem teszi meg!

Mikor ezek után én ezt felrovom neki, hogy nekem ezek hiányoznak, régen szó nélkül megtette nekem (az első két hónapban a kapcsolatban, utána elkezdődött az egyetem, és BME mellett "nincs ideje"), én vagyok a hibás, a követelőző!

De én ezeket megteszem neki, apró ajándékok, kedveskedés, egy csésze kávé, meglepem az egyetem előtt, stb. Pedig én is nagyon nehéz szakon vagyok.


Az a baj, neki előttem állítása szerint csak nagyon csúnya barátnői voltak, mégis együtt volt velük 1-4 éveket.

Őszintén szólva, tényleg nem voltak szép lányok, de inkább igénytelenségben látszik meg (torzonborz haj, igénytelen öltözködés, fogszabályzó hiánya, olyan otromba "nézzé má a kocsmába hogyan iszok" kiírások... )

És a barátom nagyon nem ilyen, igényes és ad magára minden téren.


Mégis miért érzem úgy, hogy nekem nem adja meg azt, mint azok a lányok megkaptak?


Szépen igyekszem megfogalmazni ezeket, de az utolsó két hónapban már csak kiabáltam vele, mert elszakadt a cérna a folyamatos elhanyagolástól...


Nem akarom elhagyni, megoldani szeretném a problémánkat. Vagyis nekem probléma, hogy ő nem figyel rám.


Másodéves egyetemisták vagyunk 20/L és 20/F



2016. márc. 21. 21:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
19%
Kamu. Elég gyenge ami azt illeti. Ott a bökkenő hogy ha ezt gondolná a palid akkor össze se jöttetek volna. Aztán ezek a nevetségesen gyerekes leírások a storydban... nagyon átlátszók.
2016. márc. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Pedig lehet,hogy tudat alatt el akar üldözni maga mellől ezzel a viselkedéssel.
2016. márc. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Mégegyszer szépen összeszedném a gondolataim és elmondanám, hogy ezek hiányoznak (felsorolás ugye :) ), s, hogy az elején megkaptam.

Illetve én nem járnék a kedvében egy jó ideig pl 2 hétig, nem is keresném, hogy hiányzok-e egyáltalán.Nehéz lesz megállni, de hát,ha észhez fog térni :)

Sok szerencsét.

2016. márc. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Nem a te hibád. Máshogy nem megy, csak úgy, ha szembesíted. Ha továbbra se mész vele semmire, akkor vagy elfogadod (ez annyira nem lesz opció), vagy elhagyod és keresel olyat, akinek nincsenek önértékelési problémái.


A BME-re hivatkozni pedig elég bullshit dolog. Én is ott végeztem, tudom milyen, de egy virágra, vagy arra, hogy meglepjen a suli előtt, mindig van idő.

2016. márc. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Ezért


[link]

2016. márc. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Miért van az az érzésem, hogy éppen átmossa az agyad... elhiteti veled, hogy pénzéhes és követelőző vagy, nem pedig ő az, aki elhanyagol...
2016. márc. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Hát ha nem kamu, akkor nagy hülye a csávó, az ilyen barátnőt ezzel csak elüldözi az ember maga mellől!
2016. márc. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%

Mintha csak magamat olvasnám. Még az egyetem is stimmel... :D Nekem sikerült valahogy 'kinevelni' belőle a kisebbségi komplexust, de a végére gyakorlatilag belebetegedtem. Reméljük, a te barátod nincs ilyen szinten.

Van egy olyan hipotézisem, hogy a mérnökfajta emberek többnyire gyengék empátiából és azért megy el neki is a füle mellett, amit mondok neki. De lehet, hogy csak áltatom magam és szimplán nem érdekli. Szóval, ha rájöttél a tutira, kérlek oszd meg velem is.

Drukkolok, hátha neked összejön.

2016. márc. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
58%

#6


Fordított esetben persze zúgna az "igen a nőnek jogos a követelése" duma. Így meg agyat mos.

2016. márc. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 omba ***** válasza:
100%

A "jobbat érdemelsz" a leggyengébb szakító duma, csak nem meri kimondani. De azért világos.

"Vagyis nekem probléma, hogy ő nem figyel rám."

2016. márc. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!