Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnek kezdeni ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnek kezdeni ezzel a helyzettel? Tanacstalan vagyok!

Figyelt kérdés

Bocsanat, ekezetet most nem tudok irni.

Megprobalom rovidre fogni: tobb mint egy fel eve megismertem egy sracot (o 25, en 19). Amerikaban el, egy jo ideig azt sem tudtuk, hogy nez ki a masik. A kezdetektol volt koztunk valamifele kemia, de akkor meg kapcsolatban voltam es neki is alakultak a dolgai egy lannyal. Vegul beleszerettem es szakitottam a parommal, ahogy o is megmondta a masik lanynak, hogy engem szeret. Ket honapja osszejottunk. Azota sokat vitatkoztunk, foleg a tavolsag miatt. Nekem nincs penzem kimenni, se idom iskola se munkahely miatt, neki pedig mindketto van. Megigerte hogy meglatogat, ugy 4 napja erkezett volna, de elotte osszevesztunk egy hulyesegen es lemondta a repulojegyet. Azota kibekultunk, es kozolte hogy majd jovore jon. Konyorgom, marcius van! Nekem szuksegem van arra, hogy a paromhoz bujhassak, vele aludhassak, es neki semmibe se telne ezt kivitelezni, de nem akarja.

Tegnap megkerdeztem, hogy csak szexualisan vonzodik-e hozzam; nem valaszolt. Azt mondta fel idejonni, mert ha lefekudnenk utana nem biztos hogy birna honapogik enelkul. Duhos lettem es azt mondtam, ne aggodjon, konnyen fog talalni mast helyettem akihez igy vonzodik... a valasza az volt, rendben.

Mindenki azt mondja, szakitsak vele mert nevetseges ez az egesz... de szeretem. Jobban mint eddig barkit is valaha, mert a jo oldala egyszeruen csodalatos. Magam sem tudom miert nem vagyok kepes erre, de nem akarom hogy vege legyen, ugy erzem, mintha ki akarna szakadni a mellkasom a helyerol ha erre gondolok. Mit tehetnek? Hogy oldhatnam ezt meg szakitas nelkul, vagy hogy lephetnek tul, ha nem is akarok?


2016. márc. 22. 10:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Amúgy találkoztatok egyáltalán valaha?
2016. márc. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Azt hittem kiderul a szovegbol, bocsanat. Nem, csak skypeon beszeltunk nagyon sokat.
2016. márc. 22. 10:49
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, nem akarlak megbántani de ez így tényleg már-már nevetséges. Hogy lehet szó szerelemről meg vonzalomról? Tényleg nem érdemes vesztegetni rá az idődet, mert szerintem csak hülyít. Az ilyen dolgok csak az esetelk 0,0001%-ban müködnek.
2016. márc. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Faj. Baromira.

Most beszeltem egy kozos ismerosommel, aki azt mondta, szerinte opcio, hogy azert csinalja hogy konnyebben tovabb lepjek, mert a vitaink kikeszitettek. De ha errol van szo, hogy johetnek ra? Ra se ismerek, mintha egy teljesen masik emberrel beszelnek mint harom honapja, de ha megkerdezem ezert van-e, nem valaszol.

(Egyszer azt mondta, addig fog idegesiteni mig elkuldom a fenebe, mert ugy is jobb lenne.)

2016. márc. 22. 11:03
 5/23 anonim ***** válasza:
62%

bocs, de mégis mi a frászt vártál valakitől, aki kábé 10000 km-re lakik tőled? Hogy majd minden hétvégén összebújtok?

Tényleg nevetséges az egész, teljesíthetetlen elvárásokkal, egy hisztis hülyegyerekkel és egy kislánnyal aki kémiáról beszél úgy hogy még sosem voltak egy kontinensen mióta ismerik egymást...

2016. márc. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Te aztan tudsz mindent rolunk latom :D imadom az ilyen embereket.

Ha mar kerded, nem vartam hogy minden hetvegen itt legyen. Azt vartam, ha mar megigerte es eltoltam a munkammal kapcsolatos dolgokat is egy honappal hogy tobbet lehessek vele ha idejon, hogy betartja.

Biztos vagyok benne hogy a te kapcsolatod totalisan kiegyensulyozott es gondtalan. Mar ha van :)

2016. márc. 22. 12:31
 7/23 Költőnő? ***** válasza:

Hát mert tényleg nevetséges. Eleve soha nem értettem, hogy lehet vkibe úgy beleszeretni, hogy még sem érintetted.

Sry de ez nálam ilyen tinirajongás kategória.

2016. márc. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
62%

#6 Nem tudok mindent. Amit tudok, az alapján formáltam véleményt. Nem ezért jöttél ide? Mint ahogy mindenki (és a józan paraszti ész is) ezt sugallja, ennek véget kell vetni, mert inkább egy vicc, mint valódi kapcsolat. SOHA nem találkoztatok, a srác pedig csak hülyít a messzeségből, és kifogásokkal elodázza a találkát. Biztos jól kiverte párszor arra, hogy milyen könnyen be tudott hülyíteni egy ingerszegény környezetből származó tinilányt, de ennél kétlem hogy sokkal többre számíthatsz. Megjegyzem, egy kapcsolat ami még skype-on is a vitáktól hemzseg, egészen borzalmas lenne élőben.

Jól gondoltad, valóban kiegyensúlyozott és boldog párkapcsolatban élek immáron az ötödik éve. Persze úgy könnyű, ha ugyanarról a földrészről indul a dolog.

2016. márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ezt még jóindulattal sem lehet párkapcsolatnak nevezni. Ha el is tekintek attól, amit fentebb már leírtak, hogy sosem találkoztatok, sosem érintettétek egymást; én azon a részén is kiakadtam, hogy megszervezitek a találkozást, és egy összeveszés miatt lemondja??? Marhára fontos lehetsz neki...
2016. márc. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Első vagyok,

az a baj kérdező, hogy nagyon naiv vagy, de ebből az emberek többsége egy bizonyos kor után "kigyógyul". Azt hiszem hiába beszélünk mi itt neked, majd a saját bőrödön fogod megtapasztalni, és akkor majd magadtól is rájössz a helyzet abszurditására. Egy ember, akivel még nem találkoztál sosem, akárhol is legyen, azt mond magáról, amit akar.

2016. márc. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!