Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az igazság? Mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lüszien2 kérdése:

Mi lehet az igazság? Mi lehet pontosan az ő fejeben, szívében?

Figyelt kérdés

Van egy férfi az életemben, nagyon szerelmes vagyok belé, de nős, illetve élettársa van és engem ez testileg-lelkileg megvisel. A bűntudat is, stb. Nem az a típus vagyok, aki rámegy más férjére, barátjára, de most a saját bőrömön megtapasztaltam, hogy bárki beleeshet ilyesmibe. A Férfi szinte minden szabadidejét velem tölti, egy éve vagyunk együtt. Azóta is azt állítja, szerelmes, nem szeretett így még nőt, és azzal bizony tenyleg alá is támasztja, hogy rengeteg időt tolt velem, amikor tud mindig velem van, szinte mindennap, sokszor felhív, törődik velem, érzem, hogy szeret.

Vannak gyerekei, így eddig ugy gondoltam, tart ameddig tart, majd csak kiszeretek belőle. De nem. Egyre jobban szeretem es vele akarok élni, de amikor legutóbb felhoztam neki, elmondta, a Nővel nem lenne gond, a gyerekek miatt nem akar változtatni az életén, de nem zárja ki, hogy egyszer mi együtt. Azt mondja nem ígér, senki sem tudja mit hoz a jövő, bármi történhet.


2016. márc. 24. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez kimaradt, de ugye már rég lefeküdtetek egymással? Ha így van akkor ne legyenek illúzióid, a ti kapcsolatotok sem lenne jobb mint amilyen most az övék.
2016. márc. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy éve tart, 2 hónapig csak találkozgattunk és utána. A problémám az, hogy ez nem olyan szeretői kapcsolat amikről eddig hallottam. Más csak akkor hívja fel a szeretőt ha szexet akar. A mi kapcsolatunk nem szexen alapul, neki az a fontos, mindennap lásson,bármi lehet a program. Meg érzem is, hogy szeret. Ezert nem bírom elhagyni.
2016. márc. 24. 14:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
SOHA nem fogja otthagyni a családját. Ha annyira akarna téged, már megtette volna. Sajnálom.
2016. márc. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hármasnak igaza van. Mindig van kifogás,itt éppen a gyerekek.

Egy ilyen kapcsolatba NEM SZABAD belemenni. És ellen lehet állni,ki lehet bírni,ne mondd,hogy nem. Tapasztalatból tudom. Persze kinek mekkora akaratereje van...

Ne várj tőle semmi többet,mindig csak második leszel neki

2016. márc. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A szeretői kapcsolat nem mindig szól a szexről.

A törődésről is szólhat. Sőt ez gyakoribb.

Valószínűleg a párjának nincs már annyi kapacitása rá, mint neked, egyedülálló, gyermektelen nőnek.

Minden szabadidejét veled tölti. Akkor miért is nincs a nőnek ereje rá is?

A pasinak ez így kényelmes. Az "első feleség" neveli a gyereket, főz, mossa a féknyomos alsógatyáit, te, a "második feleség" pedig kielégíted az érzelmi és szexuális szükségleteit, anélkül, hogy neki bármelyik kapcsolatában is kéne tennie bármit is.

Ez a pasi egy here.

Te pedig rááldozod az életed.

2016. márc. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!