Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ezzel mit lehetne kezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezzel mit lehetne kezdeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok 31éves férfi vagyok,2éve dolgozom ügydvédként,és azóta van ez a probléma, mondjuk az elején nem volt ennyire komoly a dolog.

Tehát a probléma, mint tudni lehet ügyvédként számos ügyféllel találkozom személyese,és tartom velük a kapcsolatot telefonon,emailen..stb.

A párom aki 29éves állandóan kérdez,hogy mért találkoztam azzal,meg ezzel, de ugye a titoktartás miatt nem mondhatok neki semmit az ügyről,csak annyit,hogy munka miatt találkoztam vele/velük, és akkor jön az,hogy hazudok,és tuti megcsalom.

Most erre ti mit lépnétek?

Tapasztaltabbak véleményét várom,előre is köszönöm.

További szép napot/estét


2016. márc. 24. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=sGsqBPyG1ik

Tibi szimbolizálja a szerelmet.

2016. márc. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy ez a munkád, a titoktartás miatt nem mondhatsz semmit és pont. Ha hosszú távon nem érti meg, akkor gondolkozz el a kapcsolat jövőjén. Légy férfi, légy erélyes, állj ki a saját igazad mellett.
2016. márc. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nnomost, a titoktartás - ha jól tudom -, az ügyben felmerült adatokra vonatkozik. Azt például simán elmondhatod neki, hogy találkoztatok, átbeszéltétek a védelmi stratégiát, felkészítetted a tanúskodásra, bementél xy-hoz a sittre, satöbbi. Ezek egyáltalán nem valami titkos dolgok. Ha ennél konkrétabbakat akar tudni, akkor meg semmi köze hozzá, oszt jónapot.


De igazából én a helyedben nem tűrném, hogy elszámoltatgasson. Kíváncsiskodni lehet, kérdőre vonni/elszámoltatni meg nem. Ha kételkedik benned, akkor jobb, ha megy a fenébe.

2016. márc. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Találj ki neki vmit és nem fog kérdezősködni és békén hagy! Ha nem érti meg akkor tégy úgy mintha megsértőttél volna .
2016. márc. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!