Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy megszállottan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy megszállottan féltékenykedő srácot hogyhogy nem csal meg soha a barátnője? Egy normálisan működő kapcsolatban meg miért dugnak félre a nők?

Figyelt kérdés

Tegnap az egyik kérdés alatti hozzászólás pakolta fel az i-re a pontot e kérdésem megihletésére, valamint az elmúlt hetekben, hónapokban, években látottak, hallottak, olvasottak, tapasztaltak.


Szóval a tegnapi hozzászólásban részletesen ecsetelve volt, hogy a lány barátja fanatikusan féltékeny, az egész kapcsolat kontroll alatt van tartva, s nem mer, vagy nem akar (ezt én innen meg nem mondom) szakítani. Az esély arra, hogy a lány esetleg közben félrelépjen? Nagyjából annyi, minthogy Miami partjai közelében az óceánból kiugró cápa az asztalomig repüljön, illedelmesen köszönjön, és sebészi pontossággal amputálni kezdjen deréktól lefelé.


Aztán volt egy másik kérdés, amin majdnem sikerült feltosznom magam. A lány leírta, hogy tök jól működik a kapcsolatuk, szereti a barátját, vele tervez, de mégis megesett vele, hogy megpakoltatta magát valami kangörcsös csődörrel.


NO-NO-NO-NO! Nem egyedülálló, nem kivételes eset. Hallottam hasonlókat három héttel ezelőtt is, tíz hónappal ezelőtt is, meg öt évvel ezelőtt is. Csak ez úgy má' érett!


Szóval mi is a pontos magyarázat?


2016. márc. 24. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Olyanokat azért nem hallasz, hogy egy jól működő kapcsolatban nem csalja meg senki a másikat, mert azt nem írja ki senki ide. Kiírnál arról kérdést, hogy minden oké a kapcsolatodban, nem akarsz igazából semmit kérdezni, csak hogy gratuláljanak neked? :D

Szóval van mindenfélére példa, ne akadjál már fent pár rossz példán.

2016. márc. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a pontos magyarazat hogy valaki huseges, valaki nem. Aki husegez az altalaban kitartobb is egy kapcsolatban szerintem es tobbet tur, pedig nem kellene. Aki meg hutlen, az sir a legjobban ha kiderul hogy felrement, hogy o mennyire szereti a parjat es nem akarta...Ezen ne akadj ki, felesleges.
2016. márc. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a csaj csal elsőként amelyik papíron a leghűségesebb, meg "elvei vannak" blabla. Persze ki lesz magyarázva rögtön és mint a férfi hibája lesz tálalva.
2016. márc. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1: Itt most konkrétan inkább azon van a hangsúly, hogy olyat még a büdös életben nem hallottam egy csajtól, hogy "hihihihi, a barátom betegesen féltékeny, hú, hát ez tök jó, mert valójában tényleg félredugok/félredugtam a háta mögött".
2016. márc. 24. 22:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt mondod szakítani sem mer (mert fél), vagy nem akar (mert mégis szereti a barátját) ezekből egyenesen következik, hogy nem csalja meg, mert fél vagy mert szereti, és ha megcsalná, csak valós okot adna a féltékenységre, a helyzet pedig rosszabbodna.
2016. márc. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nalunk a baratom volt feltekeny, meggyanusitott, hogy megcsalom pedig soha senkit nem csaltam meg. Aztan kiderult, hogy az exeivel talalkozgatott a hatam mogott (elvileg nem tortent "semmi"). Felhaboritonak talaltam, hogy meg o a feltekeny es sajnos ezutan feltekeny lettem, de nem csaltam meg es nem talalkozgattam utana sem senkivel a hata mogott, mert nem akartam lesullyedni az o szintjere. Az o elotti parom viszont tudom hogy csalt es nagyon fajt, de nem tudtam volna felremenni en is, hogy mas erintsen, persze ot sem akartam hogy hozzamerjen, es vegul szakitas lett. En ugy gondolIm hogy aki huseges, az nem csalja meg a parjat, bosszubol sem, uj erzelmmek miatt sem. Vegtere is utana nem lenne jogunk panaszkodni ha viszont csal valaki es nehez lenne megbaratkozni onmagunkal. Szerintem jobb a tiszta lelkiismeret es a gerincesseg, meg akkor is ha beledtaposnak.
2016. márc. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia

Tegnap én is írtam ki egy feltenykedkedos kérdést.

Hogy én miért nem csalom meg,mert szeretem,tisztelem. Próbálom megbeszélni vele a félelmeit (bár sikertelenül) stb. Én nem tudok egyszerűen mást keresni,hanem próbálok megoldást talalni,még ha "szenvedek " is közben.

2016. márc. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!