Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom állandóan beleszól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom állandóan beleszól a dolgaimba, mit csináljak, hogy befejezze?

Figyelt kérdés

Együtt lakunk, én egyetemen tanulok és közben diákmelózok, a barátom pedig szakiskolát végzett, most műszakvezető egy gyárban. És állandóan be akarja nekem osztani, hogy mi csináljak (mikor tanuljak, mennyit tanuljak, mikor menjek vizsgázni, stb). Voltak ebből már nagyon csúnya vitáink, akkor megfogadta, hogy többet nem szól bele, de csak nem bír leállni. Biztos közrejátszik a munkája is, de úgy beszél velem ilyenkor, mint valami alkalmazottal akinek meg kell mondani mit csináljon, közben itthon megágyazni sem tud egyedül (nem azért, de ha én nem ágyaznék meg, akkor szétdúrt ágyban aludna), meg még lehetne sorolni. Kedvenc beszólásaim egyike, amikor szorgalmi időszakban számonkér, hogy miért nem megyek vizsgázni.... Meg amikor panaszkodik, hogy ő nem látja, hogy én tanulnék (mivel dolgozik...), de amikor négyesre vagy ötösre vizsgázok, ahhoz nem fűz semmit.....


Komolyan, mit csináljak hogy ezt abbahagyja?


2016. márc. 25. 01:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyi ártalom. Amúgy meg ültesd Le és beszélj vele,hogy te bizony felnõtt vagy betutot osztani az idõd és tudod mit csinálsz. Ha tanács Kell majd szólsz.
2016. márc. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Született főnök.

Az ilyet úgy kell sakkban tartani, ahogy egy főnököt szoktak: negyedéves beszámoló, teljesíthetetlen számok, stb.

2016. márc. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
mert téged se néz többre mint egy alkalmazotatt,ez ultragáz.
2016. márc. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázd vele, hogy a tanulás/vizsgázás beosztása kapcsán nem állsz vele semmilyen jogviszonyban, ezért ne ütemezze helyetted. 29/f
2016. márc. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor egyszerűen állj fel, menj el sétálni...stb, és mondd meg neki, hogy gondolkodjon. Ne legyél sértő, vagy flegma, egyszerűen csak tényközlő. Egy idő után észre fogja venni magát.

Párom hasonló, de nem ilyen durva. Én egyszerűen kiküldöm ilyenkor a szobából, mondván "elég lesz már, sipirc a dolgodra". Persze mindezt nevetve, direkt túljátszva. Ilyenkor veszi a lapot, és nincs semmi balhé :)

2016. márc. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztatlak semmi jóval... 15 év házasság után kezdett felfelé ívelni az asszony karrierje, attól kezdve lett ilyen otthon is... beszéltem vele, kértem, a gyerekek sírtak... nem tudott kibújni a nagyfőnök szerepből.

Egy darabig tűrtem, aztán találtam egy szeretőt, akkor jobban bírtam az egészet, de végül csak válás lett belőle.

Arról nem is beszélve, hogy minden kompetencia nélkül hogy tudná beosztani, hogy miből mit tanulj, meg mikor vizsgázz?

2016. márc. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem anyám csinálta ezt, és már tőle is rühelltem. Közöltem vele, hogy amíg minden vizsgám sikeresen teljesítem, nem kérek tőle pénzt semmire, és nem maradok el semmivel, addig ne kérje rajtam számon, hogy oldom meg. Ezt egyszer elég volt elmondani neki. (amúgy is láthatta, hogy mindig mindent teljesítettem, mindegy mennyire rezgett a léc)


A páromtól ezt egyszeri botlásként fogadnám el, ha nem képes változtatni akkor szakítanék, mert halálra irritálna és én nem tűröm a basztatást, semmilyen szinten.

2016. márc. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
kisebbségi komplexusa van.
2016. márc. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 omba ***** válasza:
nem apád, nem főnököd, ágyat vetni se tud (?) - a szavát betartani se tudja... szerintem ez is sok, - de még romolhat.
2016. márc. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ott. Pont főiskola mellett volt ilyen párom, és nagyon durván elfajult a dolog, pedig neki másmilyen szakmája volt. Abbahagyni tuti nem fogja.
2016. márc. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!