Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha kezd az agyamra menni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha kezd az agyamra menni a barátnőm?

Figyelt kérdés
26 évesek vagyunk, fél éve együtt élünk egy kis albérletben Budapesten. Az a baj, hogy én gyakrabban igénylem a magányt. Ha este 6 ra hazaérek munkából, jó volna picit magammal is törődni, valami hobbival foglalkozni. De mivel egy szobában lakunk, állandóan együtt kell lennünk, nem tudok félrevonulni. Ő meg pont az ellenkező, mindig velem lenne, ha havonta hazamegyek, akkor is jön. Ilyenkor meg az otthoni haverjaimmal nem tudok találkozni, mert a barátnőm akkor is igényli a törődést, hogy együtt legyünk. Ha 2 havonta egyszer hazamegy, és sikerül kidumálnom, hogy ne kelljen vele mennem, örülök, boldognak érzem magam. Beszéltem már vele többször is erről, de hiába, nem ért meg. Mit tanácsoltok?

2016. márc. 25. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Azt tanácsolom, hogy válts át agglegény üzemmódra, ugyanis képzeld, felnőtt párkapcsolatokban igenis úgy működik, hogy együtt megyünk a szülőkhöz, stb. Persze a barátokkal hagyhatna neked több időt, de alapjáraton itt szerintem a te hozzáállásoddal, vagyis igazából a kapcsolatotok mélységével van probléma.
2016. márc. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem feltétlen kell agglegény üzemmód, mert a párja egy "pióca" és megfolytja a szerelmével. Hagyjon teret a másiknak is, mert az a párkapcsolat. Az, hogy 24-ből 24-et a másikon lóg, az függőség.
2016. márc. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%

De a kérdező csak azt írja, hogy nem tud félrevonulni, mert egyszobás lakásban laknak, de arról nem a csaj tehet. Az meg, hogy ő is megy meglátogatni a családot, számomra természetes.


A többi rész tényleg gáz, viszont szerintem ez a lány neked nem az igazi, kérdező, ezért mondom, hogy keress mást.

2016. márc. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A nagyobbik gond az, hogy hiába beszéltél vele erről többször is. Valószínűleg nem érti meg (nem fogja fel), mi a problémád, mert ő ilyen folyton együtt levős/folyton beszélős típus.


Szerintem meg kellett volna értenie, hogy fél óra hobbival foglalkozástól nem szereted kevésbé. Neki nincs hobbija? Attól, hogy egy szobában vagytok, még foglalkozhattok mással akár 2-3 órát is, ez nem jelenti azt, hogy a másik le van ejtve.


Az otthoni haverokhoz őt nem viheted egyébként? Ezt a részt nem értem egyedül.


Az viszont szerintem súlyos, hogy nélküle vagy felszabadult. Próbálj meg megint beszélni vele, mert ennek így rossz vége lesz.

2016. márc. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#1-3: óriási tévedés. Egy kiegyensúlyozott kapcsolatban kell a megfelelő távolság is. Miért kéne minden áron együtt menni a szülőkhöz? Mi mindig direkt elmondjuk egymásnak, hogy csak akkor jöjjön, ha van kedve, ha nincs, akkor maradjon csak otthon, aztán élvezze ki kicsit az egyedüllétet. Nem csinálunk gondot ebből és amúgy imádunk együtt lenni. A néhány nap távollét időnként viszont egészséges.


Kérdező, sajnos csak az a módja, hogy megbeszélitek és változtattok, vagy beletörődsz, vagy szakítasz. Meg kell értenie, hogy van igényed a félrevonulásra, és azt is, hogy ez nem azt jelenti (jó esetben), hogy rossz a kapcsolatotok vagy nem szereted őt eléggé.

2016. márc. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nálunk is így van, csak nemek terén fordítva, de én párom megértette, nem lóg rajtam, elfoglalja magát
2016. márc. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én imádom a párom,de nem logunk egymás nyakán. Ha megyek anyumékhoz nem jön mindig velem és énse vele. Ő gyurni jár én is ugyan abba a konditerem,de más időpontba megyünk. Kutyát is pl egyiknap én viszem hosszú sétára ,a másiknap ő. Van egy lányom akivel sokszor többet mászkál mint én. Amig nincs ithon takaritgatok,fözök,zenéthalgatok,stb...

Énis igénylem sokszor az egyedüllétet van amikor ő van egyedűl. Egyik héten én talizom hétvégén a barátaimmal és ő meg a saját barátaival,a másik héten meg közössen szorakozunk.

Nem szabad korlátozni a másikat és álandóan a nyakán logni. Ettől a kérdezővel még nincs gond hogy sokszor egyedül akar lenni.

Az viszont nagy baj hogy ezt a párod nem érti meg,nem hagy levegöhöz jutni.

Ülj le vele mégegyszer és beszélj vele,azt is mond meg neki h ha ezen nem változtat akkor tönkremegy a kapcsolatotok.

N24

2016. márc. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk ezért van külön szobánk, mert már az első randinkon megbeszéltük, hogy ha össze lennénk zárva egy szobába, megőrülnénk, személytől függetlenül. Mindkettőnknek kell egy kis magánszféra, kuckó, ahová elvonulhatunk. Ettől még ugyanúgy töltünk egymással időt, de azt is természetesnek vesszük, hogyha szeretnénk kicsit egyedül lenni.
2016. márc. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Keress hasonló szabadságigényű barátnőt,a barátnőd meg keressen ragaszkodóbb pasit.
2016. márc. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
munkából ne menj rögtön haza egy sör a haverokkal vagy amihez kedved van eleint fél óra aztán 1 majd 2.
2016. márc. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!