Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak elfogadni?

Figyelt kérdés
A férjem bátyjának a felesége mindenféle ok nélkül semmit nem nyit felém. Ha családi kaja van anyósomnál, egy szót nem beszél velem. Immáron 3 éve vagyunk házasok a férjemmel, de hiába kezdeményezek, sokszor hívtuk meg vacsorára, ebédre is őket, (úgy hogy ők egyszer sem hívtak vissza)de a nő úgy viselkedik,mintha én ott sem lennék. Amint meglát tiszta vörös lesz a feje, felemeli a fejét és kb azt akarja mutatni, hogy ő felsőbbrendű nálam. Annyira rosszul esik, hogy néha már bőgök is itthon, a férjemmel ezt nem tudom megbeszélni,mert utálja a konfliktusokat és azzal jön hogy tűrjek...

2016. márc. 25. 18:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg beszéld meg a nővel.
2016. márc. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem kell őket meghívnhi. Teis viselkedj ugy ahogy ő veled ha az anyosékhoz mentek.

Ha a férjed szóváteszi a változás,teis mond meg neki h nem szereted a konfliktusokat,türjön csak.

Ennyire egyszerű a dolo.

2016. márc. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A férjem nem engedi,h megbeszéljem a nővel,mert azzal jön, h én csak konfliktust generálok ezzel. A meghívásokat meg a férjem találja ki mindig...nekem mindig csak nyelni kell..van egy közös vállalkozásuk is és ott kell segítenem áprilistól augusztusig...ott aztán főleg bunkó velem a nő...és a férjem nem áll ki mellettem..
2016. márc. 25. 18:16
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a konfliktust nem is a nővel, hanem a férjeddel kellene lerendezni. Vele kellene megértetni, hogy miért esik ez neked rosszul, és hogy te ezt így nem bírod.
2016. márc. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A férjemet nem érdekli ez...végig se hallgat, mivel nem állna ki mellettem, inkább engem kiabál le...
2016. márc. 25. 18:23
 6/14 anonim ***** válasza:
Biztos sokkal jobban nézel ki, mint ő, és megpukkad az irigységtől :D
2016. márc. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

4-es vagyok


Amúgy nekem is ez jutott eszembe, hogy a kérdező valószínűleg sokkal jobban néz ki, ezért irigy a nő. :)

2016. márc. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szebbnek tartom magam,mert az illető adni sem ad magára..na de könyörgöm....ezért kell utálni ennyire????
2016. márc. 25. 18:26
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát figyi, most ezt ti nők tudjátok a legjobban :D Bennem ez akkor tudatosult, amikor haver barátnőm elmondta, hogy a bulikba nem azért öltöznek fel szépen, hogy a srácoknak tetszenek, hanem hogy a másik csajok irigykedjenek :D
2016. márc. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez klasszikus női féltékenység. Rossz lehet, hogy ok nélkül így viszonyul hozzád, de szerintem a legjobb, amit tehetsz, ha levegőnek nézed, és nem mutatod, hogy mindez zavar téged. A családomban is van sajnos hasonló, és tudom, miről beszélek.
2016. márc. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!