Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolatban vagy házasságban szoktál másokkal flörtölni?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran esik ez meg?
2016. márc. 27. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2016. márc. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Titusztitusz ***** válasza:
90%
Igen...Szoktam...Éspedig meglehetősen álltalános dologként...Viszont ezen a ponton azért sohasem lépek túl...Semmilyen körülmények között se...
2016. márc. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Igen és naponta

Tképp észre sem veszem már, csak úgy jön.

2016. márc. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Komolyan sosem, de ha úgy jön ki egy poén, vagy ha valakinek a zavarát kell oldani, akkor mondok olyanokat, ami flörtnek tűnhet. Sosem gondolok semmit mögé, és a biztosra megyek hogy ezzel a másik fél is tisztában legyen.
2016. márc. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi számít flörtnek, vagy hogy érted a kérdést, de attól, hogy van autóm, még néha taxizhatok, nem?

Az ubert ne keverd ide, nem akarok Húsvétkor politizálni.

2016. márc. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Annyira, hogy mondjuk a zöldséges a frissebb salátát adja, vagy a vonaton vehessek jegyet, ne büntessenek meg. :)

Pl. Van kolléga akinek tetszek, szoktunk poénkodni, de tiszta sor, hogy nincs esélye.


Jól esik ha látom, hogy nőnek látnak még.

De ennyi.

2016. márc. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen szoktam. Egy kis csipkelődés, flörtölés szerintem teljesen belefér egy egészséges kapcsolatba. Feldobja az ember napját, de ennyi.
2016. márc. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem. Kellően nárcisztikus vagyok, tudom magamról, hogy jól nézek ki, nem kell külső megerősítés.
2016. márc. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nincs rá szükségem. 31/nő
2016. márc. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen
2016. márc. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!