Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú kapcsolat során volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolat során volt már hogy átvillant az agyadon olyan gondolat, hogy?

Figyelt kérdés

"úristen, akkor én már életem végéig már csak ezzel az egy partnerrel fogok szexelni?"


ez mi? ez a kapuzárási pánik lenne? vagy az más?


2016. márc. 27. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Néha előfordult, de amilyen hirtelen bekattant, olyan hirtelen el is múlt. Egyébként sose csaltam meg.
2016. márc. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Volt, persze. Viszont, ha megbíztok egymásban, egy másik párral lehet párcsere vagy swinger klubb. Persze, ez nem feltétlen szükséges, de sokkal többet ad, mint pusztán szex. Megbízol a másikban és elfogadod, amit csinál és őis amit te csinálsz.
2016. márc. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem minden nap :/
2016. márc. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És megbeszélitek a párotokkal?
2016. márc. 27. 17:52
 5/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Nem.

2016. márc. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok


Ezt így konkrétan nem mondtam meg (már szakítottunk), de azért mindig jeleztem felé, ha éppen valamilyen válságot éltem meg a kapcsolatunkkal kapcsolatban. Ő egy végtelenül nyugodt, értelmes srác volt, aki nem kombinált rögtön egy harmadik személyt a háttérbe, de azért komolyan vette a problémát. Szóval tudtam, hogy helyén tudja kezelni a dolgot, nem ért félre.

2016. márc. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem villan at az agyamon ilyen. Amikor szingli voltam volt el ismerkedesem, fiatalabb koromban kalandom. Igy mar kieltem magam.

N

2016. márc. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, elég pasival voltam már ahhoz hogy tudjam, a szerelmemmel a legjobb. Inkább a flörtölgetés hiányzik (tipikus ikrek vagyok), de nem akarok senkit hülyíteni és a barátom felé sem tisztességes, így lemondok róla.
2016. márc. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább abban a formában, hogy "istenkém, de jó, hogy végre nem kell az idióta, figyelmetlen balfékek szeretkezési kísérleteit elviselnem, hanem mostmár egész életemre megtaláltam a partnert, akivel jó a szex(is)".
2016. márc. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!