Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha a párom anyja irányítja a felnőtt fiát és ő ezt tűri?

Figyelt kérdés
Párom nemsoká tölti a 23-at és az anyja szab meg mindent a kapcsolatunk terén. Alig találkozhatunk, mert ilyen és olyan ürüggyel a kicsi fiának otthon kell maradnia. Ha a páromnak szóvá teszem akkor azt mondja, hogy nem akarja felidegesíteni meg különben is én tuti azt akarom, hogy vesszenek össze. Van egy olyan érzésem, hogy páromat nem is zavarja ez a szituáció bár néha írja, hogy hiányzom neki meg, hogy szomorú, mert nem lehetünk együtt de nem ül le beszélni az anyjával erről.Múltkor kértem kérdezze már meg mi miért van erre napokig le sem sz*rt párom és ezt már nem egyszer eljátszotta pedig mondtam, hogy ez mennyire zavar. Amúgy is kicsit válságban van most kapcsolatunk és ez, hogy alig töltünk együtt időt nagyon sokat ront rajta. Ha együtt vagyunk nagy ritkán és kis időre akkor minden jó de ha külön akkor borul minden.
2016. márc. 28. 16:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Ameddig az anyja tudja befolyásolni, semmi esélyed. Ha kell a srác, költözzetek külön. Ha nem ér annyit, keress magadnak egy férfit, ne egy anyuci pici fiát. Sajnálom, hogy ilyen nyersen fogalmaztam, de tömören ez a véleményem :)
2016. márc. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 VirágésBence ***** válasza:
Mondd a szemébe, hogy ez a helyzet, szar a kapcsolat és ez is közrejátszik, vagy dolgoztok rajta vagy viszont látásra. Tudom, hogy durván hangzik, de ha mondtad szépen és nem ért semmit, akkor nem nagyon van más lehetőséged.
2016. márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem tudunk összeköltözni, mert mindketten egyetemre járunk még és ő neki nincs is olyan jövedelme, amiből etudná magát tartani.Plusz szerintem ha tehetnénk most akkor sem akarna még. Amúgy lassan 3 éve vagyunk együtt de ez szeptember óta megy így amióta anyukája klimaxol.... Az a baj, hogy előtte semmi gondom nem volt az anyukájával még szerettem is de úgy érzem lassan megutálom őt és ezt sem akarom, mert rossznak érzem magam emiatt, hogy kezdem az anyját nem bírni. Én küzdöttem ezért a kapcsolatért de úgy érzem lassan felemészt és úgysem győzhetek, mert a párom és anyukája hozzáállását úgysem tudom megváltoztatni. Talán figyelnem kellett volna a legelején arra, mikor barátom mesélte, hogy anyuja az előző barátnőjétől is eltiltotta...
2016. márc. 28. 16:56
 4/14 A kérdező kommentje:
Mondtam már de az a válasz, hogy nem tud mit csinálni....
2016. márc. 28. 16:57
 5/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy reménykedtem folyton de most már azt sem tudok.
2016. márc. 28. 16:57
 6/14 A kérdező kommentje:

Plusz tök érdektelen lett...

Mindig mutogatom meg mondom, hogy csináljunk valamit ne nálunk döglődjünk erre : nem tudom, lehet, majd, talán, most nincs kedvem...

de még egy egyszerű sétára is..

2016. márc. 28. 17:01
 7/14 Dreamer88 ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy ezt mondom kedves kérdező, de ez nem kapcsolat.


Az egy dolog, hogy az anyukájára hallgat, de hogy akkor sem mutat semmi érdeklődést ha ott vagy akkor az már rég rossz.


Ennél nem nehéz jobbat találni.



Végső megoldás még az lehetne, hogy az anyjával beszélsz.

2016. márc. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A szüneten én is gondolkoztam már de szerintem csak időhúzás lenne nekünk.
2016. márc. 28. 17:14
 9/14 Dreamer88 ***** válasza:

Nem biztos, hogy rossz ötlet a szünet.

Megtudnátok mindketten milyen az élet egymás nélkül és mindegyikőtök eldönthetné melyik a jobb (vele vagy nélküle).

2016. márc. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
a párod nem nőtt fel érzelmileg. az anyjától függ, a kapcsolatban is az anyját fogod helyettesíteni ezért lehetséges,hogy az intimitás is el fog tűnni idővel.
2016. márc. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!