Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a barátom?

Figyelt kérdés

2 és fél évig voltunk együtt a párommal. Az utolsó hónapokban nem volt időnk egymásra, mindketten a vizsgákra készültünk, és mindketten sportolók vagyunk. Már ő sem,és a végére én sem tettem bele semmit a kapcsolatba,egyszerűen nem fért bele az időkbe. Akkor azt gondoltam jó döntésnek, hogy szuneteljunk addig, amíg le tudjuk a vizsgákat, aztán ha megint lesz időnk egymásra, újra osszejovunk. Amikor ezt elmondtam sírt, nagyon szomorú volt,de bele ment. 2 hétig beszéltünk minden nap, de aztán nekem nagyon elkezdett hiányozni. Találkoztunk, ahol mondtam hogy hiányzik, azt mobdta őszinte lesz, én neki nem hiányoztam annyira. Majd sírni kezdett.. De azt mondta csak azért sír mert nem akar megbántani, de ő tényleg egyedül akar most lenni.

Azóta 5 hét telt el. A múlt héten osszefutottam a barátjával aki azt mondta hiányzom neki,de nem akarja ő megtenni az első lépést hogy rendbe hozza, mert én kértem a szünetet.. És most amúgy is szabad akar lenni, és teret akar magának.

Bármit posztolok egyből tetszikeli, és ír rá, érdeklődik felőlem. Tényleg mintha azt érezném rajta, hogy tőlem várja hogy tegyek érte, de ha most megint elkezdenek "tenni" félek hogy megijedne és megint jönne a teret akar magának szöveg. Nem tudom mit tegyek :(


2016. márc. 28. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A válasz egyszerű: keresd meg személyesen, üljetek le és beszéljétek meg! Mi a francot veszíthetsz? Max. nem lesztek újra együtt.
2016. márc. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!